Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze Wisnia stoi w garazu i kazdego dnia po trochu prace ida do przodu tzn podloga bedzie zrobiona tak jak wspominałam ze popsiułam. :( i z bolem serca ale trzeba wspawać kawałek blachy zeby nie robic z siebie Freda Flinstona :D autko przechodzi reinkarnacje .
plus Ori konserwa na podwozie mniami :D 
2iw94c9.jpg

teraz wrzuce jedynie foto co przez niecałe 2 mies dostała moja niunia, niby nic ale jednak cos . :) 
1071bw4.jpg
1zyec8.jpg

a jak negatyw musi sie jakos zrobić :D 
bjbfyw.jpg

jako ze lubie guziczki i serduszka wpadło: 
29lcpl5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben zostaje do momentu az nie zmienie silnika , 
jest pokazane jak koło wystaje chamsko na zawiasie :P była przymiarka, teraz auto stoi i czeka najprawdopodobniej do rozbiórki <jupi> w przyszłym tyg bede wiedziała czy lakiernik malarz picassso bedzie miał czas zeby pomalowac ja na nowo , a po malowaniu dogra sie koło na pewniaka wtedy , a jak nie wejdzie to bedzie myslenie ha ha , 
miałam pokazac jak lezy deska i podsufitka ale po rozmowe z moim guru i temacie o malowaniu jednak te rzeczy ida narazie w zapomnienie , :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może imolarot ?

 

p1060484-37134.jpg

a wiesz jak zachowuje sie ten kolor na sloncu ? bo np hellrot 314 robi sie pomaranczowy a tego chce uniknąc, bardziej myslalałm zeby dac taki jak mój jest teraz ale z preła badz bardziej metaliczny . ale wez teraz znajdz mój kolor hah :D 

mam jedna beeme na oku ale ciezko znalezc mi prezentacje do niej bo z zagranicy jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...