Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj foty czerwonej,co tam nowego przy niej zrobiłaś?pozdro

 hejka . z Czerwoną po staremu , swapa nie było, dach się nie zmienił. :)

Czekamy na kilka fantów i zabieram się za zmiane bebnów.. W KONCU !!!

w grudniu ponowne malowanie , bo miałam spotkanie z  borsukiem? mały dzikiem? w sumie nie wiem bo byłam przerazona a to coś uciekło a auto rozwaliło.... ;( potem jakieś kolejne fatum . babka w drzwi mi wjechała. cofajac z parkingu ..... umówiona z lakiernikiem jestem na grudzien wiec 3majcie kciuki zeby wyszło i na sezon wyjedzie jako świeża.:D

zdjeć nie bedzie dziś bo z zadnej stronki nie chce mi cos wejsc.. nie wiem czy to wina mojego starego lapka czy o co chodzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat nie można się nudzić :D Czekam na dalsze działania, daj znać co zdecydowałaś w końcu z kołami i zapodaj fotki  ;) 

Pozdro !

i o to chodzi, aby sie nie nudzić :) 

a co miałam zdecydowac z kołami ? jest 8,5j

szukam teraz na grubsze zloty 10j :D jednak wrocic musze do tych szerokosci, ale ciezko z poszukiwaniami. :D takze jakby ktoś wiedział dzie dostane 10j Rondell 0058 pdawac znać mi .

myslalam ze kolega z syndykatu ktory wział ode mnie 10j bedzie je miec jeszcze ale niestety ... spozniłam się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heeeeey :mrgreen:  zadziało się . niby nic a jednak :D:twisted: :twisted:

bliyl17u9v7z_t.jpg

 

jakie plany ? teraz w grudni czerwona idzie do malowania , poniewaz spotkał ją przykry los - mozna nazwać to leśną zwierzyną ..
do ogarniecia została jeszcze deska na czarna , podsufitka :D póki co na pierwszy nowy miesiac roku 2017 . potem się okaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z czerwoną aktualnie jest tak

 

0tcw7havsy4w_t.jpg

 

lakier na masce po uderzeniu w lesne zwierze pekł , wiec wiadome było ze trza malować
 

aifrc0w5h21j_t.jpg

nieumiejętnie cofająca baba wjechała mi w drzwi , na szczescie w całości udało sie je wyciagnąć, była jedna mała wgniotka ale z tym sobie tez poradziliśmy.

vhx8z4pkigrg_t.jpg

 

zapewne zaleje mnie fala hejty ze w stodole ze to ze tamto ze auto maluje sie całe ... ze dach tez moze od razu machnąć :D 
piszta co chceta , ja czekam na efekt koncowy i na to czy mój lakiernik sobie poradzi :D a dam wiare ze sobie radzi, po tym jak widziałam dziś auto :D

miesiac zaraz się końcyzy wiec nic wiecej nie bedzie robione przy samochodzie :D na wszelki wypadek postawie je w bezpieczne miejsce aby nikt znów czegoś nie odwalił. :D hahah

a wraz z nowym rokiem sa plany wiec tylko wyczekiwac :D i zbierać kasiorke na kolejne mody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czerwoną aktualnie jest tak

 

0tcw7havsy4w_t.jpg

 

lakier na masce po uderzeniu w lesne zwierze pekł , wiec wiadome było ze trza malować

 

aifrc0w5h21j_t.jpg

nieumiejętnie cofająca baba wjechała mi w drzwi , na szczescie w całości udało sie je wyciagnąć, była jedna mała wgniotka ale z tym sobie tez poradziliśmy.

 

vhx8z4pkigrg_t.jpg

 

zapewne zaleje mnie fala hejty ze w stodole ze to ze tamto ze auto maluje sie całe ... ze dach tez moze od razu machnąć :D

piszta co chceta , ja czekam na efekt koncowy i na to czy mój lakiernik sobie poradzi :D a dam wiare ze sobie radzi, po tym jak widziałam dziś auto :D

 

miesiac zaraz się końcyzy wiec nic wiecej nie bedzie robione przy samochodzie :D na wszelki wypadek postawie je w bezpieczne miejsce aby nikt znów czegoś nie odwalił. :D hahah

 

a wraz z nowym rokiem sa plany wiec tylko wyczekiwac :D i zbierać kasiorke na kolejne mody :D

Z tym sie zgodze ze powinnas pomalowac caly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...