Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

Paulina zacznij wstawiac zdjecia z treningow jak tanczysz na rurce 😠Odrazu sie komenty poprawia 😄

Czpieniu ja jeszcze nic nie osiagnolem na scenie GF ale mamntaki zamiar. Robie swoje auto i wstawie wszystko jak przyjdzie na to czas i chyba nikt nikomu nie zabroni komentowania czyjegos samochodu ðŸ˜ðŸ» Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak , pokazcie mi odje.bane Czerwone e36 nie zadne sedany nie touringi czy cabrio. COUPE. moze sie zakocham na nowo skoro Was tak razi mój dach i to co mi sie podoba ... a skoro jak juz powtarzałam setny raz skoro tu jestem cos musi znaczyc :D
czekam na fotki od Was :) przekonajcie mnie GOTOWI DO STARTU START !
:D skoro lubicie zaśmiecać mi temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Paulinko troszkę pokory i wiecej skromności, bo akurat w PL jeżdżą takie czerwone coupe E36 o ktorych może nawet ci sie nie śniło. Nie mam teraz za bardzo możliwości i czasu żeby przegrzebać lepsze fotki, ale tak na szybkiego bohater drugiego planu, (zgłoszenia na GF2k17) 

 

2uj6m9x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie od dziś jestem widziałem tez nie jedno ale na ten dach nie umiem patrzeć, auto by było trzeba całe rozebrać do gołego i pomalować od nowa ale u lakiernika nie w szopie to po pierwsze,po drugie w tym aucie jest prawie wszystko do zrobienia bo widziałem je dwa lata temu i wiem jak wyglądało po trzecie jaki sens jest je malować jak pod maską jest 1,6 i w dodatku nie chcesz słyszeć od nikogo ze czarny dach to nie to forum to tak w skrócie miałaś felgi 2x8,5 i 2x10 to ty zamieniasz felgi 10 na 8,5 to powiedz co ty chcesz budować ? Auto na syndykat czy Toruń ? Paulina musiałem to napisać bo już czytać sie nie da tego pozdrawiam i nie wywalaj mnie odrazu z znajomych ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak , pokazcie mi odje.bane Czerwone e36 nie zadne sedany nie touringi czy cabrio. COUPE. moze sie zakocham na nowo skoro Was tak razi mój dach i to co mi sie podoba ... a skoro jak juz powtarzałam setny raz skoro tu jestem cos musi znaczyc :D

czekam na fotki od Was :) przekonajcie mnie GOTOWI DO STARTU START !

:D skoro lubicie zaśmiecać mi temat :D

 

Ty chyba uważasz że jesteś za***ista i to jest najlepsze w tym wszystkim.  Może dla Ciebie definicją odjebania auta jest własnie czarny dach i malowanie np naście razy ? Masz auto (byłe) mojego kumpla i zastanów się nad tym co prezentujesz teraz swoim bmw. 

bmw-e36-318is-2gduia.jpg

bmw-e36-318is-4bju4t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...