Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec czerwona po malowaniu,
nie bede mówiła ze jest świetnie. pomimo zapewnień ze nie bedzie sie roznic jest troche roznicy, stary kolor był połozony na ciemną baze, a nowa na białą, nie wiem czemu nie zrobił tak jak wczesniej. jak sam powiedział, czerwone kolory daje sie na jasne bazy, nie wiem czy trafiam cały czas na nieodpowiednie osoby czy jak, ale ucze się na błedach. w olanach niestety kolejne malowanie poki nie bedzie tak jak powinno byc

bec69wuf4wnl_t.jpg

nie wiem co z rozdzielczościa, nic nie robiłam a tylko wrzucam na tinypic i wychodzi foto jakie wychodzi....

napiszcie jak najlepiej wrzucać foto to to ogarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina człowiek uczy się na błędach ;) najlepsza nauka jest na własnych ....

 

Niestety kolego nie zgodze sie z Toba!

 

Najlepiej uczyć sie na cudzych błedach bo dla nas najtaniej wychodzi :mrgreen: 

 

Tutaj kolejne malowanie i kolejna kasa z błoto. A można było przeznaczyć ten hajs np na lepsze koło.

 

Pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah . czekałam na taka fale buntu ;]
to ze nie robie jak mi mówicie to tylko moja sprawa .... moze sie posłucham moze nie ... moze miało byc dobrze wyszło inaczej trudno , płakać nie bede .
Americano nie wiem po czym twierdzisz ze auto malowane było w stodole .... moze Cie wyprzedze z wklejaniem zdjecia , ale auto było malowane u goscia ktory postawił nowy warsztat itp .. malowanie w zime? jesli masz zime u siebie to spoko u nas są plusowe temp, i nic w tym nie przeszkadza, po za to stara teoria ze auta nie maluje się w zimę ... ( jesli jest to stodoła to owszem ) nie w moim przypadku .
czarny dach ? panowie ilez mozna, az rzygać się chce . mówiłam ze go nie zmienie to go nie zmienie . gdyby Administratorom się to az tak nie podobało, nie pozwolili by mi wrocic z prezentacją, jednak jak widac Oni mają rozum .
Ruda? chyba śląska ..... jeśli auto bedzie w najblizszym czasie na podnosniku to udowodnie ze rudej nie ma . skąd wgl takie pytanie ? he
 

pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulino ale sama napisalas wczesniej ze zaleja cie hejty ze auto bylo malowane w stodole tak wiec to wzielo sie od ciebie nie odemnie ;)

A co do malowania w zime to chodzilo mi ze jezeli jezdzisz autem w zimie oczywiscie jak jest slizko i jest snieg a 1.6 rwie ostro to latwo o dzwona ;)

 

Oczywiste ze nie musisz sluchac nikogo kazdy tylko pisze co by zrobil jak by byl na twoim miejscu bez spiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie wogole zastanowil czy to wszystko jest warte zachodu... Model z najmniejszym silnikiem, bez jakiegos szalu z wyposazenia, z zewnatrz tym bardziej, malowana X razy, a jednak nadal roznokolorowa (wcale nie mam na mysli dachu). Moim zdaniem ladowanie worka pieniedzy w taki model mija sie z celem, poniewaz zanim doprowadzisz ja do perfekcyjnego stanu, wydasz tyle pieniedzy, za ile kupilabys cos lepszego. Pozdro :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...