Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , z bólem serca ale zakańczam zabawe z Syndykatem. jak widac duzo osób ma mi za złe MÓJ CZARNY DACH. boli was to bardziej niz migrena. TRUDNO. Skoro nie ma to uznania w ELITARNEJ grupie....
od samego poczatku nie mialam zamiaru robic auta pod kogos , tak jak mi powiedza tak mam zrobic. Sami widzieliscie starałam sie robic sama na własna odpowiedzialnosc nawe gdy mi to nie wychodziło pokazywałam Wam to . mimo krytyki chciałam ciagnac dalej ta prezentacje, ale jak widac , skoro ktos nie robi jak wiekszosc osób z Syndykatu chce , to nie nadaje sie wgl tu .
Szkoda nie szkoda, sama nie wiem ... wiem to ze TO MOJE AUTO , MOJE KAPRYSY, MOJ CZARNY DACH , MOJ BRAK HALOGENOW, MOJ BRAK TEG I TEGO bo duzo pracy przedemna , w koncu dopiero auto skladam . ale nie , wszystko musi byc według niektórych na JUZ. szkoda, bo niestety nie miałam takich mozliwosci jak inni ze ktos mogl cos pomóc , starałam sie robic co moglam sama. i dalej tak bedzie ale bez SYNDI. tylko tu spotkalam sie z taka krytyka wobec CZARNEGO DACHU, ale ok . sa gusta i gusciki . skoro nie potraficie przyjac do wiadomosci ze ktos robi cos innego niz wszyscy. Wasza sprawa . miło było, a Czerwonka nie przestaje działać i jeszcze narobi troche szumu gdzie indziej.

Pozdrawiam Paulina
Prezentacja do ZAMKNIĘCIA z dniem dzisiejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak foch kobiety he he, przesadzasz troche co do tego ze ktos Ci jedzie itp itd sa tu poprostu wypowiedzi bo to jest forum, kazdy pisze tak jak uwaza!wiec nie spinaj sie i lec dalej i czasem przyjmij na "cycki" opinie innych i albo zrobisz jak chcesz albo pojedziesz dalej z tematem

 

 

pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha nawet na syndykacie już baby fochują - koniec świata. Po kiego hooya zakładaja tu tematy skoro potem robią agro tjuning i jeszcze sie sapią jak się ich kieruje na właściwą drogę ?? Koleżanko Paulino jest wyjście z tej sytuacji. Kup honde .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro robisz auto w jakims innym stylu niz german, to co sie dziwisz ze ludziom tutaj to sie nie podoba?

 

znajac zycie na 3er.pl albo bmw-sport wszyscy nie moga wyjsc z podziwu, ale tutaj sie wymaga czegos wiecej niz zmiana pomaranczowych kierunkowskazow na biale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej wyluzuj i działaj dalej a nie spinasz się nie potrzebnie. I to nie tak wygląda że ktoś ma ci za złe twój czarny dach czy coś ale po prostu każdy pisze swoje zdanie i tyle a ty powinnaś mieć to na uwadze i działaj dalej a nie płaczesz jak to Syndykat jest zły i nie dobry bo nie zbiera twój samochód dobrych komentarzy ale również negatywne.A i dodam jeszcze że MAREK GERMAN też miał czarny dach i również zbierał negatywne zdania na ten temat i co nic z tego sobie przez jakiś czas nie robił bo mu się to podobało a ty od razu robisz podjazd że nie ma to uznania w Elitarnej Grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres ma za kilka dni jej przejdzie, a swoją drogą skoro ktoś liczy na same superlatywy przy tak słabym projekcie to faktycznie lepiej zalogować się na innym forum, a szkoda bo nie ma nic bardziej motywujące go niż mocna krytyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licze na jakies superlatywy jak piszecie. Totalny bezsens.potrafie prztjac krytyke gdzie juz to pokazalam. Glownie chodzi mi o Moj CZARNY DACh. Niektorzy nie potrafia sie z tym pogodzic ze tak zostanie . A skoro na syndi jest to kategorycznie zabronione po co mam codziennie czytac ZMIEN TEN DACH . zeby bylo jasne. Robie auto dla siebie. Chcialam czarny to mam. Moglam miec rozowe auto moglam. Moglam miec cos jeszcze moglam. I gdybym chciala to bym zrobila.

PS. NIE MAM OKRESU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...