Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiałem temat i polerowałem i starałem się bez rezultatu i tlenkiem ceru i papierami po pasty itd
wyszło tak, że sprzedałem lampy bosch kupiłem ZKW i kupiłem nowe szkła do lamp ZKW ori małe szkiełka zabrałem z Lampy bosch i wstawiłem do ZKW w skrócie pisząć MAM lampy ZKW małe szkiełka od BOSCH a klosze nowe Zamienniki i jest efekt mega :))
Ale możesz śmiało kupić nowe szkła z plastikowymi ramkami firmy DJ AUTO do ZKW, ale również podejdą do Boscha, ale będą się jedynie trzymać na tych metalowych blaszkach bo plastikowe zatrzaski nie podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas nie załamuj mnie , nie z moja wypłata w pl :D i tak 2 tys szybko mi schodzi ostatnimi czasy :D a gdzie na waciki ?:P 

nie da się ;) sprawdzałem.

W przypadku BOSCHa pozostaje kupno używanych reflektorów w jak najlepszym stanie lub nowe szkła z ASO za +/- 630 zł / sztuka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze Wisnia u lakiernika , to zbieram kolejne graty do niej 
Wczoraj niby pechowy dzien ale chyba nie dla kazdego jak wpada kurier za kurierem :) i przynosi cacuszka 
2q84iup.jpg , pojechałam sprawdzic do kuzynów czy wszystko ok z tym sprzetem a oni z tekstem ze maja ale z AUC , wiec na dniach zamianka :) 
potem przyszły uszczeleczki czarniutkie w b. dobrym stanie 
foegx5.jpg

a potem dryn dryn JEST PANI W DOMU? PRZESYÅECZKA :D
i tak przyjechała duza paczka 
jak ktos jest spostrzegawczy to i zauwazy cieszacego sie z paczuszki Krecika z Pragi :) 
sw7lmt.jpg

dzis naszło mnie na rozpakowanie paczki . eh jak ja tego NIENAWIDZE . :D ale cieszy fakt tego co jest w srodku , wiec tylko nameczyłam sie 20 min i pach 
jq6x5k.jpg:) Dzieki Åukasz z żółtej M3  , mordka mi sie cieszy :)
nie tylko ja byłam zainteresowana gratami :) 
2mdzxl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemkam z autem cisza, poniewaz sa ostatnie dociagniecia i skladanie wiec w przyszlym tyg mysle ze wyjdzie. Duzo sie pracuje dlatego idzie to slimaczym tepem. Zrezygnowalam z GF 2015 poniewaz brakuje mi kilku puzzli to ukladanki a na pokaz auta robic nie bede zeby w czasie drogi albo zlotu cos wyskoczylo nieplanowanego. w miesiac GERMANA robic nie bede , poniewaz mam wieksze oczekiwania wobec zlotu i siebie. na przyszly rok albo Osieck jak da rade mysle ze bedzie mozna sie starac juz :) chociaz nie ukrywam ze strasznie mnie to boli ze tak wyszlo bo gdy dostalam wiadomosc ze sie dostalam bite cale dwa dni cieszylam sie jak dziecko , od ucha do ucha :) ale dzieki za wiare i dozobaczenia nie dlugo. Badzcie cierpliwi. Jak tylko Wisnia wyjedzie od lakiernika poskladana bedzie fotorelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka . dzis byłam ogladać becie u lakiernika , powiem tak . Cieszyłam sie jak murzyn z bateryjki . :D 
totalnie Pan Leszek nie mógł uwierzyc ze mozna sie tak cieszyc jak zrobiłam to ja :D oczywiscie nie zabrakło szybszego bicia serca , powiedzenia o Kur.wa ! złapania sie za gębe i miekkich nóg i oczywiscie GÅASKANIA  po lakierze . Jestem totalnie zadowolona , chociaz myslalam ze wyjdzie bardziej ostrzejszy kolor . Baza to mugellorot z palety bmw oczywiscie, zadna imola czy brillant albo nie wiem co . mugello i już . Więc z dniem dzisiejszym moja Wiśniówka zmienia imie na CZERWONKA . przedstawiam Panom i Paniom kawałek mojej niuni ( pewnie wielu nie zadowoli bo coś ) , na wiecej nie dostałam pozwolenia ponieważ nie jest złożona i nie ma efektu końcowego :
2628dux.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...