Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka na forum jestem od dluzszego czasu ale własnie dzis nadszedł czas aby przedstawić Wam moje oczko w głowie, poniewaz zimy jako tako nie ma wiec mozna brac sie za prace . Mocy to to nie ma pod maska ale czego oczekiwac jak zdrowaska buda oprócz jednego elementu ( oczywiscie moja wina ) ale pracuje nad tym . Dosyc długo szukałam beatki w dobrym stanie tym bardziej ze autko musiało miec na sobie juz kolor czerwony , nie wazne jaki ale czerwony musialbyc bo inaczej nie widziałam auta dla siebie w innym kolorze .

Wiśnia jak wspomniałam to zdrowa kobieta z 94roku w coupe . Serce sercem . Małe bo 1.6 ale za to jakie zadbane. 
Vinu podawać nie bede bo mało rzeczy ma w sobie wiec wymienie :

-ABS
-Wspomaganie kierownicy
-ori szpera 25%
-Klimatyzacja
-wnetrze szare welurowe 
-elektryczne lusterka 
-skórzana kierownica z e39 multifunkcja
-OBC 18 
-poduszka powietrzna pasazera 
- wydech nie seria 
-czarny dywan już siedzi
- ori zawias wyleciał dosyc szybko i został wrzucony  TATECHNIKS na czerwonych sprezynach
-zmienione chinskie lampy na ori BOSH z soczewka + krzyże 

W PLANACH  mam tak jak przewidywałam od zawsze odkad mam bmw bedzie robione w GERMANSTYLE  
- zderzaki przód i tył M-pakiet grzecznie czekaja w garazu na pomalowanie i załozenie
-grill po lifcie I progi skręcane  również
- felgi ( prezent urodzinowy ) RONDEL 0058  również czekaja na wiosne i polerke 
-dorwac musze podsufitke czarna 
- VADERY , VADERY , i jeszcze raz VADERY ! muszą byc obowiazkowo
- oczywiscie Wiśniówka nie uniknie przeszczepu serca
- lampy YH . 
- i ogarniecie jeszcze kilku szczegółów ( jak uszczelki drzwi, szyb itp, progi wewnetrzne , centralka , podgrzewane lusterka i takie tam duperelki ktore pewnie wyjda w trakcie ) 
- gwozdziem programu bedzie malowanie mojej Niuńki poniewaz poprzedni własciciel nie zadbał o to i mam wiecej firan niz w całym mieszkaniu

mlmvr7.jpg

mbl2s7.jpg
345iet0.jpg


po zmianie obc jednak musiałam połaczyć zle kabelki i nie działa jak powinno działac  
2v9c83p.jpg

tak wygladała przed zmiana lamp :
2dh5xxj.jpg
od razu lepiej 
1z1twcn.jpg

po prezent urodzinowy wybrałam sie sama ) kilka h jazdy i migusiem cieszyłam sie z zakupu 
n8c2e.jpg

Pierwsza przymiarka i oj . cos nam wystajee i to bardzo ))
2r38u2h.jpg
ale nic straconego oprocz dowodu który poleciał 20 min po tym jak felunie dostały opony i zostały załozone na auto  niestety spore ET i zły profil opony robi swoje 
2nqytty.jpg
110vt3l.jpg
2hg9v2v.jpg

wiec chwileczke pozniej zostały zamówione nowe oponki .mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej
aktualnie autko jezdzi na 15stkach . 

no to tyle na dziś . dalsze prace nad Wisniówka beda pokazywane na bierzaco . pozdr. 

 




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpera i klima jest orginalnie co tez mnie zdziwiło . obc dołozyłam sama

Zatwierdzam, zobaczymy co to będzie ;)

 

a tak na marginesie, to 316 ze szperą, pełnym OBC, dwustrefową klimą... wow!

 

Działaj, działaj. Będę tu zaglądał.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa rondle 8.5 i 10 . 
plastiki ? ale decha szara zawsze w połowie była czarna:P
deska i tak idzie do wymiany na czarna jaki i boczki 

te rondelki masz przód 8,5 tył 10 ?

 

plastiki zostawiasz w szarym czy czarnym kolorze bo teraz trochę tego trochę tego :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tak malowana była przez poprzedniego wlasciciela ale o tym wspomniałam poprzez firany ( jednak niemiec tez potrafi spaprac sprawe) jestem pierwszym wlascicielem w kraju , wyrwałam ja za tanioche wiec nie ma co sie dziwic . i tak jest w dobrej kondycji. spod pod kierownica musiał zostac dolozony bo zmieniłam kolumne na ta z regulacja dlatego czarny plastik jest a nie szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatwierdzam, zobaczymy co to będzie ;)

 

a tak na marginesie, to 316 ze szperą, pełnym OBC, dwustrefową klimą... wow!

 

Działaj, działaj. Będę tu zaglądał.

 

Pzdr!

dobrze Batas gadasz poleje Ci!

projekt jak narazie w fazie rozwoju, a juz każdy jest ciekaw jak będzie wyglądać na GF, KIBICUJE I JA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że masz jakieś normalne opony na te felgi, bo tu widzę tragedie na tych kartoflach, najlepsze setup to 205/40 i 225/35 ewentualnie tak jak u mnie 215/35 na przód. jeśli boisz się bardzo krawężników to 215/40 i 245/35 ale wtedy nie ma naciągu i efektu WOW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXX , tak mam teraz takie jak napisałes 205/40 i 225/35 :) 
musiałam na przód kupic drugie bo jednak te co sa na zdjeciach zostały sciagniete z  rondell 0021 gdzie tam był naciag ale inne ET. :|
mysle ze teraz bedzie okey , a to okaze sie w week bo zostana już załozone oponki zeby sie ulozyły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numeru nie ma ani nic , mam nadzieje ze znajde lakiernika który komputerowo znajdzie kod do tego koloru badz wybiore koor tak jak chciałam zawsze ale to juz nie bedzie wisnia :(
 

z ciekawosci - auto jest malowane, nie moge połapać sobie tego koloru jako jakis z palety - masz kod, numer tego lakieru?
 

 

bo czuje problem przy dobieraniu lakieru przy chęci pomalowania dachu, czy pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...