Skocz do zawartości

[E46] Compact 220 DT Mati


CompaMati

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jestem tu nowy i chciałbym wam przedstawić mojego Compacta

 

    Rok produkcji: 2002

    Silnik: 2.0 DT

    Moc: 150 KM

    

 

    WYPOSARZENIE:

 

   Nawigacja 16;9 cala

   elektryczne szyby przód ,tył

   elektryczne fotele, fotel kierowcy z pamięcią do 3 kierowców

   podgrzewanie foteli przednich

   czujnik deszczu i zmierzchu

   multifunkcyjna kierownica

   zmieniarka cd na 6 płyt

   elektryczne lusterka

   automatyczne zapalanie świateł

   bi-xenon

   pełna skóra kolor beżowy 

   szyba solar

   lusterko foto chrom 

   10 x głośniki oryginalne wyposażenie 

    8X AIR BAG  

 

 

      CO ZDĄŻYÅEM WYMIENIĆ :

         

         opony wielosezonowe firmy MICHELIN (porażka)

         na Pirelli sport 225/45 R17 przód 245 /40 R17 tył

         przełączniki do opuszczania szyb

         szyba zwykła na solar 

         lusterko foto chrom 

         felgi renowacja prostowanie i malowanie

        całe tylne zawieszenie (simer bloc) oryginalne firmy LEMFORDER

        całe zawieszenie przód (łożyska koła L.P  firmy FOG, wahacze przód L,P firmy LEMFORDER, łożyska amortyzatora LEMFORDER, łączniki stabilizatora               LEMFORDER gumy stabilizatora LEMFORDER, amortyzator gwintowany firmy MTS TECHNIK (cały zestaw przód tył) 

        klapa tył wersja M Pakiet

        Tarcze sportowe nacinane i nawiercane przód i tył firmy ATM klocki firmy BREMBO 

        Olej CASTROL Syntetyk 5W 30 Filtry MAN 

 

 

     CO ZAMIERZAM ZMIENIĆ:

 

        Przede wszystkim na pierwszy plan myślałem o lakierze- położyć na Compacta piękna białą perłe. Aktualnie teraz jest na niej biała perła lecz niestety muszę  ją zmienić bo chciałbym pomalować kilka elementów jednak  żaden lakiernik nie może się zorientować co to za lakier. nie umieją dobrać koloru więc   postanawiam kupić resztę M Pakietu- zderzaki przód tył, progi i pomalować na jednolity kolor. Przy malowaniu myślałem wyjąć silnik ze względów  estetycznych umyć, popatrzeć gdzie się poci i uszczelnić, wyjąć całą tapicerkę i oddać do regeneracji. Później jak czasu wystarczy myślałem podnieś moc silnika bo trochę mi nie wystarcza, myślałem wsadzić turbo od bmw 330, większy cooler wybebeszyc tłumnik i zapodać jakąś puchę końcową, chyba ze kupił bym cały. i podciągnął bym  programem do 210 km.

 

 

 

          Jak narazie są to moje plany na ten rok, mam nadzieję że się uda, niżej dołączam foty proszę komentować co komu się nie podoba a ja postaram się 

           to zrobić  :-P

2qn03v4.jpg

 

 

 

 

20u9ug3.jpg

 

348r7de.jpg

2jaduyq.jpg

 

to zdjęcie dopiero co po kupnie

 

2a5azpc.jpg

 

Tak wyglądają felgi po regeneracji

 

2up91lc.jpg

 

 

 

 

70uy6r.jpg

 

 

a to widać ten nieszczęsny lakier :cry:

s2b5o4.jpg

 

 

Dziękuję za poświęcony czas za komentarze i za wszelkiego rodzaju uwagi. przypominam jestem tu nowy i jeżeli coś jest nie tak proszę o podpowiedz a na pewno poprawię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc chociażby na compacta Marka czy ekipy Authentic Wheels, wiem że te auta mają potencjał, więc warunkowo podklepuje.

 

Zaraz chłopaki Ci wytłumaczą co powinieneś zrobić, żeby było jak najlepiej.

 

PS.

Popracuj troszkę nad poprawną polszczyzną, bo aż w oczy kłują niektóre wyrazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zapraszam Pana Marka eksperta w tej dziedzinie niech Cie nakieruje na poprawną drogę syndykatu ;)

 

hehe będzie miał sporo pracy :D 

 

jedyne co mi sie podoba w tym aucie to środek, fajnie że jasny i dość dobrze wyposażony

za to ta maska i klapa to totalna porażka...

szkoda,że w planach nie ma nic co by zbliżało do tematyki forum.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek wymiata!!mega to wyglada!aleeee do bialego koloru tak srednio jasny srodek pasuje

co do planow to sa ok

kompletuj M-paka bo compact bez pakietu wyglada jak kobieta bez cycków...

 

co do koloru to chyba zdecydowal bym sie na cos mocno czarnego!z palety bmw

 

pozdro

 

PS. pytaj jak cos chcesz sie dowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek wymiata!!mega to wyglada!aleeee do bialego koloru tak srednio jasny srodek pasuje

co do planow to sa ok

kompletuj M-paka bo compact bez pakietu wyglada jak kobieta bez cycków...

 

co do koloru to chyba zdecydowal bym sie na cos mocno czarnego!z palety bmw

 

pozdro

 

PS. pytaj jak cos chcesz sie dowiedziec

witaj powiedz mi jakie felgi polecasz?? bo jak  na razie to nad tymi felgami co mam to się nad nimi spuszczam bo uważam że dużo dałem za renowacje 

masz kolego jakieś felgi do polecenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tylko znalesc m pakiet ze wszystkim i w dobrej cenie to nie takie proste wyzwanie.

 

edit:

 

Jezeli chodzi o kolor to moze wrócę do tego co byl wczesniej ciemny granat?? Jak cos dla jasnosci samochod takijuz kupilem nniestety 

 

Tak troche patrzyłem na kolorki i najleprzy wydaje mi sie chyba czerwony taki intensywny czerwony. Kto jest za?? Bo do jasnego wnętrza moim zdaniem będzie pasowalo. Prosze o opinie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia jest taka, że powinieneś nauczyć się pisać posty...

 

na pewno łatwiej znaleźć m-pakiet w dobrej cenie niz koła 3tlg,  poszukaj może anglika na części i za jednym razem zalatwisz wszystko 

co do koloru jak myślisz o intensywnym czerwonym to może Imola ? mogło by bank ro***bać :) jestem na tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piszesz posty to edytuj stary i bedzie ok, co do M-paku do compiego to oczywiscie jest dramat JA TO WIEM bo sam kompletowalem ale pamietaj jesli czegos chcesz to znajdziesz to, wystarczy dobrze poszukac!!

 

pozdro i powodzenia 

 

PS, jesli chodzi o czerwony to jestem za ale najpierw komletuj M-paka zeby 10 razy nie malowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piszesz posty to edytuj stary i bedzie ok, co do M-paku do compiego to oczywiscie jest dramat JA TO WIEM bo sam kompletowalem ale pamietaj jesli czegos chcesz to znajdziesz to, wystarczy dobrze poszukac!!

 

pozdro i powodzenia 

 

PS, jesli chodzi o czerwony to jestem za ale najpierw komletuj M-paka zeby 10 razy nie malowac 

ok dzięki za podpowiedz z postami a co do m pakietu brakuje mi tylko zderzaków przód i tył. Lampy na tył dziś założyłem kupiłem lampy angielskie ale udało mi się przełożyć te plastiki wsteczny na przeciwmgielny. na szczęście nie ma śladu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo beema z okolic :wink: auto znane i widywane ;)

Ma potencjal ale to lakierowanie biala perla czarna maska bylo modne 10 lat temu na hondach ;)

 

Zmien na ori lakier albo na czarny i bedzie za***iscie :wink:

 

Co do kol to juz indywidualna Twoja sprawa ale ja bym szedl w 18 cali :wink:

 

Narazie tyle odemnie

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...