Skocz do zawartości

Polecane posty

Jeszcze kilka fotek na spokojnie udało mi się wybrać:

0bf4bdf3969aeb2bmed.jpg

9ecbe6b5b5d446b3med.jpg

6ead6594626caf74med.jpg

ee36804e5616bfc0med.jpg

b955847f4a826425med.jpg

baefe53d21a5f643med.jpg

Niedawno też wpadła do silnika sztywna rura dolotowa od IC do przepustnicy. Zastąpiłem nią seryjną dosyć małej średnicy plastikową rurę z gumowym łącznikiem, który niestety puchnie przy każdym wzroście ciśnienia z turbin. Teraz Pressure pipe jest aluminiowy o średnicy 3cale i można było wyeliminować seryjne zawory upustowe wstawiając dwa fukacze Epmana :mrgreen:

2a357d001b0acbf2med.jpg

deee222b88b09129med.jpg

Fajna felga dobrze lezy coś innego , ja tam lubie jak ktoś stosuje rozwiązania inne niż wszyscy . Zmiana znaczka na plus w tym przypadku i faktycznie ten dyfuzor w carbonie robił by robote .

B16 mega dobrze wybiera, pomimo tego, że przednia opona to już naprawdę liść. Nie odczuwam jakoś bardziej dyskomfortu w porównaniu do 19 cali. To też nie jest moje daily, ale nawet gdyby było to nie jest gorzej na 20 w porównaniu z 19

Z racji tego, że mało czasu akurat na to auto ostatnio i robota powoli idzie dopiero ogarnąłem stalowe przewody HELa i nowe klocki żeby już te hamulce poskładać docelowo. Przód gotowy i teraz przymiarki tyłu.

Finalnie napis PERFORMANCE chyba może być na zacisku?? Jakie macie zdanie? Porsche to już chyba oklepany temat..

Dotarła też z USa dokładka przedniego zderzaka. Jakoś splitery do końca mi się nie widzą i zdecydowałem się na jednolitą listwe. Zobaczymy jak wyjdzie finalnie. Zderzak muszę zdjąć do montażu coolera to od razu to spasuje.

1d2b78122ccabc44med.jpg

93b81ee95bf7f98bmed.jpg

d5bd602095cb6917med.jpg

a8df5778b7214e1fmed.jpg

Trochę odświeżę temat.

Wpadła ostatnio dokładka zderzaka ori Mperformace w Carbonie

23f95a9da46e210emed.jpg

e9389a5d299fede5med.jpg

Dwa dni temu w końcu założyłem customową szpere. Dyfer leżał od kwietnia i nie było czasu przełożyć. Ale w końcu lata jak trzeba :)

19ad2f42df167dcemed.jpg

I to jest problem nowszych modeli. Nowszych od tych co powstało na nich forum. Wtorek kasy w aucie. Robione bez kompromisów a efekty wow nie ma :( Wszystko jest poprawnie powiedzmy. Mówię powiedzmy bo kolor felg to temat znany.

Tak, z felgami to problem od zawsze.. Te obecnie 4sale i wracam póki co LMów. Zamówiłem już inne opony na przód bo w jest tylko 8,5 w LMach. Dopóki jakichś customów się nie dorobię to będzie stać na BBSach