Skocz do zawartości

[E92] Breyton 335i


Breyton

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe.. wiedziałem, że to pytanie padnie tutaj :) Lubię ten kolor i dlatego są takie. Podobnie jak zaciski.

 

Kolejne fanty do założenia. Lotka Performance na tył do kompletu przodu. Na przód poliuretan i w końcu pompa Walbro 455 do zbiornika. Zmienię pompę i nareszcie mogę stroić motorynke..

 

dcca0f3d3e1cf6d2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Były najpierw przymiarki tylnych hebli 

80bc38eb926beb19med.jpg

I nareszcie poskładalem to finalnie. Tarcza 350mm M3, zaciski 4 tłoki Brembo stary Cayenne. Klocki 911 997 turbo po drobnych modyfikacjach. Zaczyna się wszystko układać.

0249ca198ce00840med.jpg

Dziś była szybka sesja zdjęć. Jak tylko dostanę foty to pokaże całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na customy się zdecydowałem, ale LMów nie oddaje:-P. 9,5 i 10,5 x 20 na INOXXie. Wiem, że S32 już się pojawił u Leska, ale ja się zdecydowałem na to koło, bo to właśnie felgi na których to auto zeszło z taśmy i na których je kupiłem.

fe7e7263754329a2med.jpg

9cd7039792a63173med.jpg

8c794d3e0cacea00med.jpg

bbe20db2078f11f2med.jpg

Dostanę następną partię zdjęć to wrzuce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2017 o 13:36, lapka666 napisał:

Moim zdaniem nie leżą. Mało tego ten rant bidny. Już nie wspomnę, że są pochowane. Robić customy i tak dać ciała? Jeszcze Ty? Kurde nie kumam :?

No to mi się dostało...:-P Takie zestawienie to jedyna opcja, żeby zmieścić 20" i hamulce. wystawiać koła mogę tylko do zdjęć a nie do jazdy. Kształtu błotników nie będę napewno zmieniał a szmaciane nadkola wewnątrz są już i tak wypalone tak jak narożniki zderzaka z tyłu. Na wystawionych kołach niestety nie da rady jeździc tak ustawionym zawieszeniem. Trzyba by było kręcić w góre ale nie o to mi chodziło.

Dnia 31.10.2017 o 21:59, Fisiek napisał:

hmm. kolejny sciagacz stylingow 32 odemnie :P:D ale niech tam bedzie. ale i tak bylem jako pierszy 1.5roku temu hehe  ranty bardzo bidne. to fakt qrcze bokiem prezentuje sie niezle ale juz pod kontem widac ze brakuje tych szerokosci..

Fisiek, jak najbardziej byłeś pierwszy i bardzo dobry wybór zrobiłeś :-D Moje na szczęście trochę inaczej poskładane bo rotory wypuszczone mocno na zewnętrz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fisiek napisał:

nie obciera ci zacisk o rotor? duzo masz mioejsca?

Nie obciera nic ale jest ...blisko. Z przodu z delikatnie wybranymi szprychami od środka i dystansem 5mm jest 4mm luzu, z tyłu nie były ruszane szprychy i zostało 3mm do zacisków. Z przodu musiało być tak, żeby w ogóle zmieścić tego customa 9,5J. Rant jest najcieńszy bo tylko 1,5 cala ale tylko w takiej kofiguracji można było to spasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Trochę odświeżę sztrucla. Kilka nowych gratów wpadło. Trochę czasu też się znalazło i wyjechało na Herculesa 2k19 trochę poupalać.

Recaro CS z Airbagami, shortshifter Turner Motorsport, dyfuzor full Carbon MPerformance, czarne końcówki wydechu 100, czarne reflektory, MHD na hybrydy, zimniejsze świece i rury dolotowe do turbin Pinacle.

Wróciłem też do LMów w tym sezonie.

35b9un9.jpg

2d9tmp1.jpg

2rqn09h.jpg

2hchk6f.jpg

3a9s5.jpg

5ff6ed.jpg

20rjzow.jpg

2n0ofhe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Rafael napisał:

widzialem na herculesie , myslalem ze na dariuszach stoi :D ale widzialem tylko z daleka

to 2tlg?

:lol: dariusze niby takie same:D Te na szczęście są 2tlg.

 

8 godzin temu, BartoszzG napisał:

co widzę e92 w galeriach to coraz bardziej żałuję zakupu e46. mi jedynie kolor rotoru nie leży, cała reszta ideał jak dla mnie, jeszcze te CS'y w środku <3

E46 w Cupecie to też piękna klasyczna linia. Chyba nie masz co żałowąć;-) Kolor jest ori BBSa, może przez foty trochę inaczej wygląda.

Teraz zaciski będą lakierowane na czarno ze srebrnym napisem, tylko jeszcze nie wiem jakim..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 11.07.2019 o 12:09, BartoszzG napisał:

co widzę e92 w galeriach to coraz bardziej żałuję zakupu e46. mi jedynie kolor rotoru nie leży, cała reszta ideał jak dla mnie, jeszcze te CS'y w środku <3

Widzę że nie tylko ja to mam ostatnio :D No może nie tak dokładnie bo byłem bardzo zakochany w e46 coupe ale teraz coraz mocniej serce kieruje się ku e92..  

A co do auta to dla mnie BBS lepiej siedzi niż s32 ale rotor na nie. Po za tym auto morderca umysłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...