Skocz do zawartości

[E36] Coupe HotChocolate by Majster


Majster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jest jak najbardziej ok a nawet lepiej wiec śmiało zostaw spojler

 

Dopiero po tych fotach w słońcu widać jak fajny jest ten kolor

 

Kierunki przód psują cały efekt dał bym zwykłe dymionie TYC lub ori z srebrną żarówką było by bardziej świeżo przejrzyście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek kozak w hooj :wink: wiadomą sprawą jest że na razie brakuje szerokości :-) GT  Class według mnie na nie :-P  nie wiem dla czego ale z całego forum to ten spojler pasuje mi tylko w Bartasa Motorsporcie :mrgreen:  I tablica albo na swoje miejsce albo po prostu do bagażnika, ten pomysł pod ramkę wygląda bardzo słabo. Poza tym kupa pracy włożona, kibicuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o vadery ;)

Wiem że chodziło o Vadery 8)

 

Jest jak najbardziej ok a nawet lepiej wiec śmiało zostaw spojler

 

Dopiero po tych fotach w słońcu widać jak fajny jest ten kolor

 

Kierunki przód psują cały efekt dał bym zwykłe dymionie TYC lub ori z srebrną żarówką było by bardziej świeżo przejrzyście 

Miałem załozone tyca dymione i oklejone i zgrywało sie spoko pod wzgledem koloru.Ale jak dla mnie te zamienniki wogóle niepasuja(kiepsko wykonane)   :/

 

Kolorek kozak w hooj :wink: wiadomą sprawą jest że na razie brakuje szerokości :-) GT  Class według mnie na nie :-P  nie wiem dla czego ale z całego forum to ten spojler pasuje mi tylko w Bartasa Motorsporcie :mrgreen:  I tablica albo na swoje miejsce albo po prostu do bagażnika, ten pomysł pod ramkę wygląda bardzo słabo. Poza tym kupa pracy włożona, kibicuję :wink:

Rejestracja jest zazwyczaj obok fotela kierowcy w ostatnim momencie za szyba  :mrgreen: A była tak przykrecona po spotkaniu z policja w trakcie drogi do domu i poprostu juz mi sie nie chcialo jej odkrecac do doto podczas piwka piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Aj tam czepiacie sie tych szyn i szyn i szyn :-P  Auto i tak ju z powoli zapada na sen zimowy(nowo modowy) i napewno juz na nowy sezon wjada do srodka Gwiezdne Wojny :mrgreen:  No i dzięki za komenty  8)

Majster nie dziw się że takie komentarze bo tu mocny projekt a taki detal kłuje w oko jak cholera. Miałem identyczny temat u siebie :mrgreen:  A to na prawdę chwila roboty, wyjąć fotele, przeczyścić, prysnąć i po krzyku ;) Nawet mimo tego że wlecą Lordy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...