Skocz do zawartości

[E39 M5] Antharcite Grey Jankes


jankes-bmw

Rekomendowane odpowiedzi

Åadne auto i bardzo ciekawy model. Ale widzę że źle zacząłeś, stawianie się o każdy komentarz na temat auta to nie na tym forum !!! Po H*j zakładać galerię w dziale Pre German i w pierwszym poście pisać że auto zostanie w takim set upie jak jest ? Trzeba było dać do Top Seria i pozostać przy co sezonowej wymianie oleju....Co z tego że ma 15 lat ??? Tu i ze sporo starszych robi się igły a przynajmniej do tego się dąży , takie założenie tego forum. I z hamulcami też racja, fajne heble więc wystarczyło im poświęcić godzinę przed założeniem i zdjęcie robiło by o wiele lepsze wrażenie...Ale jak widzę ty masz swoje racje i każdy negatyw Cię boli, na co od razu hejty...Nie wiem że jeszcze żaden Admin tu się nie wypowiedział !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna zaczac tematu w Top seria, zawsze zaczyna sie watek w Pre german po czym admin przezuca temat gdzie uwaza za stosowny, tak mi sie wydaje przynajmniej, smieszy mnie spuszczanie sie nad tym zdjeciem bo zaciski nie sa jak nowe, a tarcze maja rdzawy nalot - niech kazdy co go to boli pokaze fotke swoich hebli w jakim stanie sa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę emeczki i jeśli taką bym miał w garażu to troszkę więcej bym jej serca oddał.

niech kazdy co go to boli pokaze fotke swoich hebli w jakim stanie sa!

aż mocno mnie tak nie boli ale wstawię swój zestaw, bo mimo minimalnego zużycia tarcze miały sporo nalotu rdzawego i wyglądały kiepsko. Poświęciłem godzinkę i wyglądają jak nówki. No, prawie nówki.

SJhHked.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło. Chodzi o podejście do auta. Dużo pracy nie trzeba było temu poświęcić. Bardziej ciekawi mnie jeszcze skoro to daily i służy Ci do jazdy, nic nie będziesz w nim modził, spuszczać jak to mówisz też nad nim się nie spuszczasz to po jakiego grzyba zakładasz galerię? Tracisz teraz nerwy na odpisywanie itd. Myślałeś, że kupisz m5 i będą achy ochy? Toć to przecież angol wyrwany jak to sam powiedziałeś za grosze w kiepskim stanie, który służy Ci do jazdy na co dzień a głupie gadanie, że igły z tego nie zrobisz to już nawet szkoda komentować. To nie bmw-sport, że wrzucasz galerię "żeby była". Właśnie przez takie auta robi się śmietnik z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło. Chodzi o podejście do auta. Dużo pracy nie trzeba było temu poświęcić. Bardziej ciekawi mnie jeszcze skoro to daily i służy Ci do jazdy, nic nie będziesz w nim modził, spuszczać jak to mówisz też nad nim się nie spuszczasz to po jakiego grzyba zakładasz galerię? Tracisz teraz nerwy na odpisywanie itd. Myślałeś, że kupisz m5 i będą achy ochy? Toć to przecież angol wyrwany jak to sam powiedziałeś za grosze w kiepskim stanie, który służy Ci do jazdy na co dzień a głupie gadanie, że igły z tego nie zrobisz to już nawet szkoda komentować. To nie bmw-sport, że wrzucasz galerię "żeby była". Właśnie przez takie auta robi się śmietnik z tego forum.

"Toć to przecież angol wyrwany jak to sam powiedziałeś za grosze w kiepskim stanie! - czytac nie umiesz, a co za roznica ze angol, jestem w UK i to jest normalne auto. M5 achy i ochy - pi***olisz jak potluczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...