Skocz do zawartości

[f10] patryczken 530d


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy słodzą, a ja nie :P pomijam fakt że felgi są "takie sobie" nie było ładniejszych? Przydało by się jakieś inne zawieszenie, bo psuje efekt i nie widac wielkości koła. Pare cm w dół i powinno być cacy. Hamulce na duży plus, Juridy bardzo fajna alternatywa dla Ate ceramik i cenowo też przystępnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opony o indeksie predkosci Y czyli do 300km/h,moje maja 67db - tylko jedna opopna z tym indeksem na mniej - 66db,ale koszt jednej sztuki to 2200zl,cala reszta ma duzo ponad 70db,nawet te za 3000zl +

 

w moim odczuciu sa bardzo ciche,w ogole nie slychac..

Z tego co się orientuję, a znawcą nie jestem to fakt, że jak ma się choinkę bieżnik to opona huczy, jak ma się prosty to jest cichsza. To, że nie słyszysz jej to pewnie dlatego, że f10 ma z pewnością niesamowicie wygłuszone wnętrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słodzą, a ja nie :P pomijam fakt że felgi są "takie sobie" nie było ładniejszych? Przydało by się jakieś inne zawieszenie, bo psuje efekt i nie widac wielkości koła. Pare cm w dół i powinno być cacy.

Generalnie Ty jeszcze nigdy nie napisales,ze jakis moj mod jest w pelni ok wiec sie nie ryje :mrgreen: wybor felg? gdyby to bylo takie latwe przy 20"... Ceny za te felgi to fajnie zrobione e36 ;)

 

O zawieszeniu pisalem,kwestia czasu i wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może mu brakować, bo f10 nie miało V10 tylko doladowane V8

A ten 3 litrowy diesel zapier... jak wściekły :-)

 

Patryk miał E60 M5 więc nie wiem dlaczego mówisz o doładowanym V8 :blink:

 

ale Kudłaty miał E60 M5 a tam było V10 a nie F10 :P

 

Dokładnie.

 

Patryk gdzie kupujesz olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...