Skocz do zawartości

[e46] m3 cabrio 4.0 V8 Dagi87


dagi87

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co kolega ma na myśli zgodnie ze sztuką, mechanicznie uważam swap za dopracowany perfekcyjnie zresztą jeżdżę nim na 1/4 mili więc nie ma nic gorszego dla samochodu,ogólnie przejechałem od 2015r 42000km bez żadnych napraw więc tu mam projekt dopracowany, wizualnie no cóż w 2015 wyglądała dużo lepiej od tamtego czasu spała pod chmurką źle mi z tym ale czasu nie cofnę 6 lat odbiło się na wyglądzie . Już na Chotowej sobie powiedziałem że zrobię jej odnowę biologiczna więc idzie do totalnej odnowy łącznie ze środkiem no i 600+ musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2021 o 20:06, dagi87 napisał:

Zależy co kolega ma na myśli zgodnie ze sztuką, mechanicznie uważam swap za dopracowany perfekcyjnie zresztą jeżdżę nim na 1/4 mili więc nie ma nic gorszego dla samochodu,ogólnie przejechałem od 2015r 42000km bez żadnych napraw więc tu mam projekt dopracowany, wizualnie no cóż w 2015 wyglądała dużo lepiej od tamtego czasu spała pod chmurką źle mi z tym ale czasu nie cofnę 6 lat odbiło się na wyglądzie . Już na Chotowej sobie powiedziałem że zrobię jej odnowę biologiczna więc idzie do totalnej odnowy łącznie ze środkiem no i 600+ musi być :)

Wydaje mi się że koledze chodzi m. in. o dość drastyczne potraktowanie maski od środka. Ktoś miał pare w łapie i dobry młotek! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska miała być tymczasowa a jak zawsze z braku czasu została na sześć lat i fakt jest taki że nie wiedziałem czy zamykać czy otworzyc bo i góra i dół katastrofa , tak czy inaczej auto będzie całkowicie odnowione na przyszły sezon i wystrojone na kompresorze tak więc oglądajcie bo będzie relacja z całości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...