Skocz do zawartości

[e46] m3 cabrio 4.0 V8 Dagi87


dagi87

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad tygodniu coś sie ruszyło wczoraj odebrałem pierwszą partie cynkowania i powoli kompletuje w między czasie wpadły nowe tuleje wahaczy przednich tylko ori nigdzie tego nie było  i tuleje tylnej belki i tuleje wahliwe wahaczy oraz odnowa elementów aluminiowych z zabezpieczeniem przed utlenianiem lakierem , wahacze belka most zaciski w trakcie lakierowania więc zdjęcia później

 

2eczqza.jpg

 

 

 

2yzbwns.jpg

 

 

 

16237v9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Cześć wszystkim!

Po bardzo długiej przerwie nadszedł czas na dalsze prace nad samochodem. Część rzeczy w samochodzie jest do poprawy ale nie dzisiaj o tym. Na razie zajmuję się dalszymi modyfikacjami mechanicznymi. Miałem zdążyć z tym na MOLO ale zabrakło czasu. Pomysły w głowie były różne ale miejsca pod maską bardzo mało. Więc decyzja padła na kompressor śrubowy z wodnym chłodzeniem i bypass'em sterowanym elektronicznie w niskim i wysokim zakresie pracy kompressora. Decyzja padła na eaton'a. Pierwsze przymiarki wypadły pomyślnie, nie będzie problemu z napędem pasowym jak i konfliktu z układem przepustnic i odm. A tak to wstępnie wygląda:

03.jpg.d49742af4e73471b4408d6d3682690bc.jpg

Z racji że apetyt rośnie w miarę jedzenia wykonałem porting kompressora, podnosząc jego wydajność o 10-15%.

 

02.jpg.ffc72b57e54c19f347883de32d2f5960.jpg

 

01.jpg.025e480a92f480bd5bf700417145673b.jpg

A tak wygląda efekt końcowy po przymiarkach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...