Skocz do zawartości

[e46] m3 cabrio 4.0 V8 Dagi87


dagi87

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem cały temat od pierwszej strony do ostatniej i nie ma co ale tyle pracy ile jest włożone w to auto budzi wielki RESPECT :wytrysk: I czekam aż wszystko zostaje złożone w całość i pokażesz nam jak to jeździ ;):D I nie mogę się doczekać aż zobaczę i usłyszę tą bestie na GF ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu coś mi sie w głowie urodzi i to po prostu robię.Normalnie to robię to wszystko na codzień czyli blacharka lakiernictwo mechanika i elektronika .Może to jakiś dar ale myślę że to jest to że od dzieciństwa mnie ciągnęło do śrubek i zębatek a zabawki po 15 minutach były w stanie rozkładu  ,a zapachem  benzyny się rozkoszowałem   :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze hebel wjechal bo napedzic sie latwo a zatrzymac tez to jakos trzeba,jaka jest waga auta teraz?

Co najlepsze w dowodzie 1660 a jak ważyłem przed 1/4 mili 1660 szczęka mi opadła aż wjechałem dwa razy bo myślałem że się coś zawiesiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wtrysk metanolu na hamulce" proszę o rozwinięcie :)

wtrysk metanolu do silnika a hamulce dokończyć  :)

 

Jest problem chłopaki z wtryskiem metanolu a mianowicie jak go dawkować względem obrotów silnika macie jakiś pomysł od razu pisze że sterownik maf sensor odpada bo jak wiadomo nie ma go w tych silnikach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo do zbicia egt wystarczy  woda a metanol to alkohol .Alkohole mają dużą oktanowość Metanol RON 133 oktany AKI 119 oktan ,a oktany plus schłodzone powietrze w dolocie plus rozbita woda na cząsteczki nie będę w tym miejscu cytował pani z chemii jakie to są dają dodatkowe konie oczywiście wszystko w odpowiednich proporcjach w tym silniku na pewno coś przybędzie nie ma co liczyć ze w 1,6 przybędzie 30 km .poszukaj w google  jest jeden s65 dobrze z hamowany w różnych kombinacjach przelot/akrapovic/seria cat delete itp najlepszy wynik jak pamiętam coś koło 47 km najgorszy 30 z hakiem więc warto się pobawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...