Skocz do zawartości

[e46] m3 cabrio 4.0 V8 Dagi87


dagi87

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj następny etap przeróbka maski

 

z racji że maska była oryginalna  m3 była już z wybrzuszeniem, ale za małym pod ten silnik

więc zrobiłem to (cięcie chirurgiczne ) :mrgreen:

 

t8aukz.jpg11ka32q.jpg

 

wstępnie wyprofilowane poszycie

teraz spawanie tig iem i cynowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem godny podziwu dla tego samochodu i pracy jaka została włożona tym bardziej że robiłeś wszystko sam...

 

a czy tej maski nie można było zrobić przed malowaniem ?? :-P

 

przed malowaniem był m54b30 więc pod maska nawet ja bym sie zmieścił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest detal, ja bym się 

 

musze zrobić próbę z tym kolorem , w brązie wszystko sie zleje z kielichami i będzie brązowa kupa 

 

to detal, bardziej bym się skupił aby pod maską było wygiglane na maksa i nie będzie kupy a kolor pokrywy może być wtedy nawet różowy :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest detal, ja bym się 

 

 

to detal, bardziej bym się skupił aby pod maską było wygiglane na maksa i nie będzie kupy a kolor pokrywy może być wtedy nawet różowy :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

też prawda spróbować nie zaszkodzi jak coś to sie przemaluje  ,lakiernikowi wszystko wolno  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czarne kierunki to i czarny grill

nie mam przekonania do tych z allegro więc robie sam przynajmniej farba nie bedzie odpadać

dla tych  co nie wiedzą co trzeba zrobić żeby farba sie trzymała

zedrzeć chrom oj nie jest łatwo ale efekt o niebo lepszy niż chinczyki ,a oto jak to wygląda

 

rucpi9.jpg

 

teraz coś na zwiększenie przyczepności do plastiku, podkład i farba

 

i teraz nasuwa sie  pytanie , czarny mat czy czarny połysk ,myślałem nad połyskiem a wy co myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładnie tak samo jak ty , zdarłem samemu chrom , nie jest to łatwe i dość czasochłonne, ale lakier czarny połysk siadł idealnie, kilka warstw i po 3 latach nie ma żadnego odprysku :)

 

taki grill ma swój smak,jest całkiem inny niz chinczyk i do tego krawędzie idealne bo jak wiadomo tamten ma wiele do życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nadszedł czas troche usztywnić ,kawałek blachy ,rura i szlifierka ijest rozpórka  :-)

oj cieżko było to wyciąć oczywiście bez krążków bo to już robota tokarza 

 

33epxli.jpg

 

a tak wygląda po spawaniu jeszcze farba i będzie git

 

2j3nw1s.jpg1z5hoi1.jpg

34eawqv.jpg

 

oczywiście jak rozpórka to i problem więc trzeba było przenieść kleme plusową

 

aku8mp.jpg

 

zdjęcia kiepskie ale coś takiego wyszło myśle jak na pierwszą rozpórke to niezle  :-P

2mds5yg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...