Skocz do zawartości

[E36] grzesik


Grzesik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Witam coś odświeżymy  wpadł mi w ręce taki oto zestaw tylko zastanawiam się czy warto to montować, ogólnie wolał bym CD ale zmieniarka i tak jest wiec i 6 płyt się zmieści , w przyszłości myślę ze i na CD wymienię

-ori radio BMW RDS

- zmieniarka

-okablowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...

Montaż springów stammka zakupionych od rybki , mały spas + 1.5 cm dystansu

2lxcaqt.jpg

2cpb6za.jpg

14c6szd.jpg

Dystans trzeba mniejszy bo jest zbyt ciasno wchodzi kluczyk pomiedzy opone a błotnik

 

Dziś były straty i zmiany wymienilem

- pompę wody

- termo wyłącznik w chlodnicy

2ldhzx2.jpg

23qx8w0.jpg

289hp4y.jpg

21echhz.jpg

Poprzednia pompa przejechała 3tys km i sie rozciekła był dolz

teraz ruville zobaczymy jak długo pojezdzi

 

Åadnie wszystko poskładałem pojechałem na testy i zdarzyła się masakra , urwalo łopatkę od wentylatora visco i rozj...lo chłodnicę, powrót na lince do domu . Jedyna dobra wiadomość to, ze założyłem lusterko fotochrom i co się okazało miałem pod to instalacje i działa wszystko :yeah:

Jutro zakładamy nowa chłodnicę i nowy wiatrak , kupiłem również zaciski z 2.8 pod tarcze wentylowane na tył obecne z m50b25 nie sa niestety wentylowane

 

Z niecierpliwością czekam na nowy zakup ,jakim są nowe oponki na przód TOYO PROXES T1-R 205/35/18 Jadą prosto z niemiec foty wkrótce przód pójdzie na dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åadne autko ;) na ruvillu powinieneś pojeździć chociaż też się różnie trafia, polecam Hepu.. A co do łopatek to raz wiatrak rozwalił mi 2 chłodnice w przeciągu tygodnia :o

Najlepsze jest to że zamontowalem ori osłonę wiatraka(kierownice powietrza ) i to chyba ona była powodem awarii dobrze ze maska nie ucierpiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj nie wiem do końca czym to było spowodowane tak jakby wiatrak łapał za duże bicie bo widać było ze aż pomiędzy kierownicę a chłodnice wpadał :o a kiedyś też miałem visco zaspawane bo padło w drodze to mi właśnie maskę pogielo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Witam po przerwie małe odświeżenie GermanFest 2016 uważam za udany bardzo fajna impreza , poziom samochodów bardzo wysoki . W głowie już kolejny 2017 zobaczymy czy uda się pojechać , na kolejny sezon powoli małe przygotowania 

- Zmiana silnika na 3.0 M54 silnik juz cały uszczelniony poskładany czeka na montaż

-kpl pdc wpadł w ręce

-fotele sportsize czarne

 

 

Mysle że już niedługo uda mi sie zamontować silnik, czeka mnie jeszcze malowanie komory silnika ,montaz pdc , obc ,foteli , instalacji grzania foteli i wielle innych prac 

ca8c7257.jpg

13726705_1192860927400674_7192032466447937779_n.jpg

13781760_995994170517893_5468760988450296740_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam dawno mnie tutaj nie było a autko ma sie świetnie.
od ostatniej aktualizacji wiele się zmieniło
-odświeżyłem całe podwozie
-wszystko poleciało w proszek
-nowe części
-łożyska piasty
-przewody hamulcowe
-tarcze z 3.0
-zaciski z 3.0
-nowe tarcze kotwicze
-silnik m54b30
-odmalowana komora w połysku
-polireutan w całym zawieszeniu
-wzmocnione mocowania wózka
-felgi ACT 18 10,5j i 8,5j na 2019 przód bedzie szerzej
-wpadły vadery czarne bedą szyte na nowo
-dokładka fatlip z przodu w czarnym połysku
-wszystkie srubki piaskowane i cynkowane na nowo
Na nowy rok beda nowe zmiany a teraz kilka fotek z przeprowadzonych zmian

 

DSC_0970.JPG

DSC_0982.JPG

DSC_1019.JPG

DSC_1020.JPG

DSC_0984.JPG

DSC_0994.JPG

DSC_0996.JPG

DSC_0974.JPG

DSC_0975.JPG

DSC_0976.JPG

DSC_0977.JPG

DSC_0979.JPG

DSC_0989.JPG

DSC_0985.JPG

DSC_0990.JPG

DSC_0992.JPG

DSC_0998.JPG

DSC_0997.JPG

 

DSC_1018.JPG

DSC_1015.JPG

DSC_1008.JPG

DSC_1009.JPG

To by było na tyle fotek z przeprowadzonych zmian i prac , 2 miesiące spędzone w garażu od rana do wieczora czyszczenie całej podłogi z izolacji i robienie nowej .
Samochód opuścił garaż przed zlotem BMW SYNDYKAT końcem maja . Starczyło jeszcze trochę czasu na prace lakiernicze i korekte lakieru

 

e36 3.jpg

e36 2.jpg

e36 1.jpg

e36 10.jpg

GERMANFEST2018 - 27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grzesik zmienił tytuł na [E36] grzesik

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...