Skocz do zawartości

[e46] >PrzemcioLTM


PrzemcioLTM

Rekomendowane odpowiedzi

Juz dawno miałem to zrobic ale dopiero  przyszedł czas na opisanie mojej Bmki :P

 

BMW e46 Coupe 2000r

Silnik M52 2,8

klimatronik 

el. szyby

kierownica multi z polifta

poza tym serja

 

 

zdjęcia z aukcji tak wyglądała po zakupie

 

IMGP6152_zps15b857ad.jpg

IMGP6128_zpsed841070.jpg

102_0075_zpsbb935141.jpg

102_0074_zps265016ac.jpg

 

 

Jakoby zostały mi koła z poprzedniej BMki  na drugi dzień wygladała juz tak 

1397139685696_zpse85dc4c2.jpg

1396263014684_zps25afc0d7.jpg

 

zawsze chciałem mieć polifta no ale nie było mnie stać, na szczęście zawód lakiernika pozwolił na zrealizowanie marzenia po kosztach części :)

 

po 3 miesiącach trafiła się okazja i znalazłem   kupca na maskę  i  parę elementów   :P

decyzja o przeróbce na polifta zapadła

:)

 

2 tygodnie zbierania części 

Maski

błotniki

nowe lampy

m pakiet no 

gwintowane zawieszenie

Felgi Calibre CCV 18" 8,5 i 9,5

nowe opony 205/40 i 225/40

 

dobijał mnie smutny środek miałem w głowie  plan i znalazłem fachowca który go zrealizował tak jak chciałem :)

 

 

DSC_2783_zps228a4944.jpg

DSC_2831_zpsbb88203a.jpg

DSC_2810_zps7849f647.jpg

DSC_2805_zpsa4fbe7b6.jpg

DSC_2788_zps9aad31d7.jpg

DSC_2785_zps411237bc.jpg

CAM00244_zpsb73549b5.jpg

CAM00245_zps2ca19f22.jpg

CAM00249_zpsde47b453.jpg

CAM00250_zpsa8925bbc.jpg

 

Zdjęcia środka robione telefonem nie oddają w pełni koloru na żywo wygląda to lepiej, zdjęcia zrobione świeżo po uszyciu stąd zmarszczony materiał miejscami z dnia na dzień wygląda to lepiej po-prostu musi się ułożyć.

 

do obszycia zostały mi mieszki, i Odnowic kierownicę 

z planów to klapa z CSL  i w tym roku koniec :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba328 czemu nie po twojemu przerobione na polifta??

Marszal ledów nie mam czekam na klapę i wtedy dojdą i lampy

 

A co do środka to zdjęcia zrobione telefonem nie oddają kolorów jakie naprawdę są w rzeczywistości, co do naciągnięcia materiału to jeszcze się ułoży już wygląda o niebo lepiej niż na początku gdy były robione zdjęcia. 

 

a co do Felg to chciałem coś niespotykanego ale ze smakiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przedlift jest ładniejszy 8)  zamiast takiego przerabiania mogłeś tą kasę przeznaczyć np na wnętrze z m3 które by tu zrobiło o wiele lepszą robotę niż to ''coś'' Myślę że za to obszycie nie dałeś więcej jak 500 więc sprzedaj to dziadostwo i kup normalne oryginalne fotele w podobnym kolorze.

Co do felgi to zastanawiam się jak ona na żywo wygląda bo na zdjęciach to dla mnie smaku to nie ma może w hondzie albo oplu. Trzeba było rozważyć zakup np s95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem szukałem i znalazłem :P

 

di-MMEFKSIS.jpg

 

di-BZJL1W9W.jpg

 

można naprawić to wnętrze jeszcze :)

tu bez przyglądania się widać jakość wykonania tego wnętrza, natomiast u kolegi tapicer raczej z małym doświadczeniem i ciężko będzie coś z tym zrobić, szkoda bo pieniądze wydane jak na moje w błoto i z czasem sam właściciel zrozumie, że to jest do wymiany i z pewnością wymieni na coś godnego pasującego pod kolor auta, ja tu widzę białe skóry w środku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście wnętrze to porazka po calosci...zobacz sobie galerie huberta czy byle wallyiego tam wnętrze urywa suty a tu po prostu jest zwiesniaczone po calosci!

kola tez jakieś takie sobie, ale podpowiemy Ci co i jak i dasz rade odratować ta 3-ke

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...