Skocz do zawartości

GreenCywilStyle5er by grabol vol.2


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po poprzednim "dupowozie" e39 GreenCywilStyle5er które przedstawiłem, docelowo szukałem ciekawej e34 Touring, lecz trafiło się kolejne e39 I ZNÓW OXFORD lol

Temat dotyczy BMW e39 Touring z końca 2000r z silnikiem m54b25. Auto dość zadbane. Plan był by zmienić felgi, delikatnie obniżyć i przede wszystkim doprowadzić do ideału sprawy techniczne;)

Na pierwszy strzał do wymiany poszło pół osprzętu silnika, motor został zalany Millers'em (po juz 8k km ubytku oleju BRAK!) wraz z innymi plynami i wszelakimi filtrami. Zawieszenie obnizone H&R -35mm na przodzie i -20mm komputerem poprzez "nivo" na tyle.

Piuntka standardowo dostała komplet hebli od 540 i została posadzona na 18" Styling 37 8;9, 225/40; 255/35.

Jako, iż łeb chory to i dupowóz zmusił mnie do działania pod w/g wizualnym i na dzień dzisiejszy poza w/w modów kilka:

- renowacja reflektorów wraz z wymianą na oryginalne soczewki ksenonowe z nowymi odblaskami

- zmiana chrom na shadow High Gloss

- przyciemnione szyby -35%

- oryginalna nawigacja 16:9 z czytnikiem mk4 DVD + TV

- zegary z pełnym BC

- DSP

- kierownica M pakiet polift

- pilot do bram (działa :} )

- dołożenie wiązki pod grzane fotele

- komplet drewna PAPPEL NATUR

- oryginalne welurowe dywaniki

- tunel środkowy wraz z podlokietnikiem w skórze

Reszty grzechów nie pamietam, nie postanawiam poprawy :P

 

Aktualnie auto jest w trakcie poprawek lakierniczych po czym dostanie prawidłowy zabieg spa..., a takze realizują się kolejne urojenia które przedstawię po ich wykonaniu ;)

 

Piuntka w dniu zakupu wygladała następująco:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

image uploading site

 

Na aktualne zdjęcia z wczorajszego cykania w plenerze musicie chwilkę poczekać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanie dlaczego nie masz nowych foteli ??

Nie rozumiem o co Ci chodzi ?

 

Auto bardzo sympatyczne, zapowiedź już robi "łał" coraz bardziej przekonuje sie do zielonego bmw :P jednak ten kolor potrafi sie podobac :D 

 

 

Wally, foty cykasz konkret ! 

 

 

Bede obsewował:D 

 

P.S założ felgi z e38 na przymiarke :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujon przezylem dokladnie taki ssam restart jak kupilem GC5erVol1.

 

A teraz napatrzec sie nie moge.kolor trzeba wyciagnac na ludzi i trzeba polaczyc go z blyszczacym shadowem koniecznie.

Kiedys nie myslalem o e39 a co dopiero o Touringu.ale takie smacNie zrobiobe jak Dawcy cY Grabola naprawde przykuwaja oko i z typowego pontonu (bo tak zawsze mi sie seryjne turasy widzialy) sa zwinne limuzynki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dupowozie ostatnio dużo sie dzieje. Liczne niewielkie wyskoki rdzy bardzo mnie denerwowały także postanowiłem uporać się z tym.

Zamieszczam kilka zdjeć świadczących o tym. Sorry za bajzel, ale lenistwo nie pozwoliło mi na poustawiane w kolejności poniższych fotek ;)

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Jedna mała koncóweczka tłumika od początku mi sie nie podobała, takze postanowiłem przerobić zderzak na wzór z sedana, a tłumik dostał końcówkę w dół (kolanko 90" jak w dieslach)

 

image.jpg

 

 

Przy okazji lampy dostały nowe życie, by pasowały do "nowej" klapy

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Wisienką na torcie będzie oryginalny daszek nad tylną szybą :}

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Ramka tylnej szyby została częściowo wypiaskowana

 

image.jpg

 

 

Najmniejsze, schowane m.in. pod mastyką i trudno dostępne ślady korozji zostały usunięte dremelem

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

gifs upload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie trzeba było cieniować drzwi przy malowaniu tego błotnika ?

 

 

Bartek u mnie tylko błotnik był malowany po przetłoczenie i nie było śladu ...

 

nie rozumiem tych E39, samochód naprawdę super wygodny, fajnie wygląda, fajnie się tym jeździ, tylko czemu to dziadostwo tak rdzewieje ?? u mnie minęło już 4 miechy bez E39 więc pewnie czas powoli za rozglądaniem się za kolejną :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...