Skocz do zawartości

[E23] bujalek - 735iA Bahama Beige Met. 1985r.


bujalek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na chwilę obecną dostała nowy dom, bo na 20m2 nic z nią nie mogłem podziałać teraz do dyspozycji mam 85m2 ;)


Stoi biedna, zakurzona, rozebrana...  i rozbiera się nadal bo za 3 tyg jedzie do lakiernika. Termin się odwleka już od grudnia ale na prawdę ciężko o kogoś kto zrobi to dobrze. Lakier ma być zrobiony konkret i na długi czas. 


Ciemne zimowe wieczory spędzam na poszukiwaniu części do 7er. Niestety straszna bieda, marzyła mi się dokładka BBS'a ale nie dostępna ani w PL ani w DE.

Spoiler na tylna klapę na szczęście dostępny od ręki w ASO. 

bea7w5.jpg 


Z głównych dylematów zastanawiam się nad kwestią zawieszenia, gwint czy powietrze? 


O kołach nawet staram się nie myśleć bo ciężko mi to poukładać w głowie jak trzeba wszystko praktycznie na raz zrobić. Wydaje mi się, że odpowiednim wyborem będzie 18". Co do wzoru nie mam jeszcze pomysłu chodź wiadomo, że oklepany RS pozamiatałby system. Ale trafić go w/w rozmiarze po pierwsze rzadkość a po drugie dość ciężka sprawa dla kieszeni śmiertelnika ;)





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec chciałem zadać tylko jedno pytanie na które każdy sobie sam musi odpowiedzieć.  Jeśli jestesmy tak konserwatywni co do Vin'u to czemu ładujemy vadery do zwykłych kebsów? Czemu swap'ujemy silniki? Czemu doposażamy swoje auta

chodź pomimo tego być tam tego nie powinno? ;) Do tej pory myślałem, że włąśnie o to chodzi w tej zabawie ;)

 

 

Ja bym nie prównywał zwykłych kebsów ani tych niezwykłych M3 Evo, Alpin itd. ani E30 w szerokiej lampie po swapie do takiego klasyka i rodzyna jak E23. Klasyk 100%, a rodzyn bo wiedzę że z blacharką nie ma apokalipsy ;) W takim aucie zgodność z stanu z vinem niewątpliwie zwiększy jego atrakcyjność :) Nowy lakier to nie problem jak widzę skoro fartuchy itd w oryginalnym kolorze to może zbyt wiele tam narzeźbione nie jest ;) Wnętrze w skórze może uda się z czasem upolować. Będę kibicował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Kolejna partia gratów ;)
 
Adaptery do mito.
 
67k0t3.jpg
 
Oświetlenie rejestracji tył.
 
vra9hu.jpg
 
Alcantara na sufit.
 
vwy9tf.jpg 

Halogenki:
 
fxcrd2.jpg
 
Pojemnik na monety:
 
15q7oep.jpg
 
33krukl.jpg

Na tylną klapę dorwałem jednak spoiler Zendera ;) 

2z9lis1.jpg


2r2cia8.jpg

Trochę gratów z ASO: 
 
- listwy zderzaka przód i tył komplet plus nowe spinki
 
- wzmocnienia tylnego zderzaka 
 
- spinki listw progowych
 
149d25y.jpg

 
Pasta do ranciorów też przyszła. Mega efekt i bardzo wydajna  ;)
4qpljk.jpg


Nie ogarniam już trochę robienia zdjęć na bieżąco...
 

Kilka zdjęć od lakiernika...
 
sp9klx.jpg
 
nf1czk.jpg
 
zinkwn.jpg
 
 
 
Skończyłem również lampy   :wink:
 
Przed..

cry49.jpg
 
35cey3d.jpg
 
5v4qkx.jpg
 
 
No i po.. 
 
10868g3.jpg
 
1687q6v.jpg

 
Na deser parę zdjęć z Worthersee 2k15, chyba nie tylko ja widzę potencjał w tym modelu   ;)

Wydaje mi się, że da się coś wykrzesać z E23, oczywiście szerzej i jak dla mnie bez chowających się kół w błotniki   ;)
 
 
mt032p.jpg
 
m7gjd4.jpg
 
2wn9t6w.jpg
 
2qslyrm.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam po przerwie ;) 

Mega postępu nie ma ale powolutku przodu, co prawda buda pomalowana i większa część elementów ;) 

npgnt1.jpg
 

Obecnie malujemy komorę i biorę się za silnik co by ładny i pachnący wracał do komory jak najszybciej.

 

2psktnd.jpg

Z kolekcjonowania frykasów to ostatnio wpadł przedni zderzak oraz tylne splitery Zendera .  8) 

Zdjęcia w najbliższym czasie ;)



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co weekend coś nowego ;) 

Śrubki wróciły z ocynku. 

24x4c61.jpg

30c8xar.jpg 

Mito odświeżone, rotory szkiełko & proszek, bębny też obielone. Tylko ranty jeszcze przylizać ;)

149bjpt.jpg

ilemmo.jpg

ne9ttl.jpg

Bak jak nówka sztuka po szkiełku i proszku, przewody paliwowe i hamulcowe pomalowane na nowo. 

10qi4jc.jpg

Bagażnik się oblepił filcem ;)  

14wreht.jpg

W środku na razie tylko kolumna kierownicza i nagrzewnica, może jutro wiązka wpadnie jak ogarnę ;) 

2uy0yll.jpg

M30 już trochę rozebrane. 

xeju4w.jpg

Dyfer też ogarnięty. 

28r3am1.jpg

Jakieś druty w komorze też się pokazały ;)

4j7v4.jpg

Nie taki diobeł zły jak go wypolerują ;) 

eiwgld.jpg




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...