Skocz do zawartości

E46 Black Sapphire 330Ci


DaNN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w  temacie o BMW 330Ci 
 
Po 3-letniej przygodzie z E36 wpadło coś mocniejszego i nowszego a więc padło na takie o właśnie E46, które posiadam od zaledwie tygodnia   :-)
 
 
W Skrócie można powiedzieć, że samochód został uzbrojony chyba w najlepsze wyposażenie jakie wychodziło z taśmy: czyli:
 
-M Pakiet: zewnętrzny, zawieszenie i środek,
-Navigacja
-Ksenon
-Harman Kardon - nagłośnienie audio
-Czujniki deszczu, parkowania, zmieniarka 6-CD...
 
Samochód od roku w kraju sprowadzone przez poprzedniego właściciela ze Szwajcarii. 
 
Po pierwszych dniach jazdy samochodem jestem pod wrażeniem jak to pięknie jedzie. Pochodziłem z dystansem do Steptronica przy kupnie lecz po pierwszej jeździe mi się spodobało i jestem zadowolony z tej skrzyni. Naprawdę daje radę i jest mega wygodny :)
 
Plany to:
-Gleba, felga i to by było na tyle. 
 
 
A więc na zdjęciach prezentuje się to mniej więcej tak :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
e6jku0l.jpg

TVvBJX5.jpg
keSguRo.jpg
FlvZem8.jpg
pnWlV7l.jpg
wtHMqdq.jpg
QIB0YMX.jpg
Bho5hl4.jpg
CYLGUTC.jpg
lWCB17s.jpg
5x5ZLvj.jpg
RUXyzLL.jpg

 
Zapraszam do dyskusji, krytyki, opinii :) 
 
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak przymierzałem Futury 17'' w rozmiarach 8,5J i 9J po 13 et, które zalegają mi w garażu po sprzedaży e36. Tutaj okazało się, że zarówno 8,5 i 9 z tym ET trą śrubkami rotorów o zaciski hamulcowe. Może byłoby inaczej jakby był założony gwint. Może by się skryły troszeczkę schowały. Hmm jedynie w tej sytuacji dystanse by pomogły  :-P 

Wprawdzie wielkiej straty nie ma... to i tak tylko 17'' które szału by w tym aucie nie zrobiły :)

fcdrevdapr6g.jpg

 

 

tr7zg870g9nv.jpg

8fi4q13k5ocl.jpg

Przepraszam za zdjęcia robione lewarkiem. Chciałem wyjechać na tych kołach ale co zrobić jak nie dało się obrócić kołem :D w 318 brata ładnie siedziały jednak 330 to nie 318 ;)

 

Chyba bardziej będę celował w taką felgę typu CH niż coś z rantem ale do wiosny pozostało jeszcze dużo czasu także zobaczymy jaki wpadnie pomysł na ten samochód. Zobaczymy czy będzie temu bliżej do Top Serii czy Germana. :)

 

1eluoq2pewnd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Witam wszystkich po zimie :)

Tak więc jak tylko wyszło trochę słoneczka wziąłem się za małe porządki przy BMW  :) 

 

 - na początek wyczyściłem środek.

 

hqoKqOc.jpg

JvCKYkC.jpg

sPeMGpP.jpg

uM0WD5u.jpg

 

 - na następny dzień zostawiłem sobie lakier :) aktywna piana, mycie szamponem, glinka ,mycie szamponem, cleaner i na koniec woskowanie :) ogólnie miło było spędzić 8 godzin przy aucie : > nie ma lekko z czarnym lakierem...ale było warto :)

 

VC3sKA6.jpg

2Dz2Xjz.jpg

thNCQvX.jpg

JTFiI4O.jpg

t2hIurZ.jpg

A4YdTGc.jpg

f00lNJy.jpg

AppKdmj.jpg

s68yKX9.jpg

dZvnvDr.jpg

B003etA.jpg

NzLw1c5.jpg

 

 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypicowana dobrze. Wleci jakiś gwint? To docelowe koło?

 

Dzięki. Starałem się  :-P

 

gwintu prawdopodobnie nie będzie. auto nie pójdzie w germana. zostanie zwykła seria. Szkoda mi M-pak zawieszenia na którym jeździ się i szybko i komfortowo. Dlatego też opony nie należą do bardzo nisko profilowych aby można było normalnie autem się wozić. dojeżdżać muszę nią codziennie do szkoły :) tak koło zostanie na chwilą obecną też te. ogólnie bez szaleństw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...