Skocz do zawartości

Kucharz -->> BMW 850i


Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio swoim e31 odwiedziłem lokalny Zlot Aut Klasycznych i z PRL, muszę przyznać, że e31 wzbudziła spore zainteresowanie
Kilka fotek z imprezy:
VolkeeD.jpg
SXlhPyb.jpg
tyflsIn.jpg
hfaexRA.jpg
eQ8y3X9.jpg

Ale ostatnio też pojechałem swoją e31 na imprezę do Białego, razem z Białym i Piekarzem i jeszcze paroma burakami skosztowaliśmy co nieco soku z gumijagód i Piekarz postanowił zorganizować muzykę do tańca :D
Trzeba przyznać, że parkować umie :D
iRsDmj1.jpg

Efekty poniżej: :D
cjCqU78.jpg
rXVjP9f.jpg

Tuningi czas zacząć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po nieudanych próbach zaimplementowania do e31 "serducha" musiałem poszukać innego rozwiązania.
Takim cudem wylądował w ósemce m-technic 2, oczywiście mały. Obszywanie kolejny raz zleciłem firmie Clear Sound, dzięki Marcin.

Przy okazji nie mogłem sobie odmówić kilku ogólnych shotów, zwłaszcza że prawdopodobnie to ostatnie w tym setupie.

Niedługo auto wyjeżdża do Yelonki Garage. A do listy powyżej dopisałem jeszcze kilka pozycji eksploatacyjnych:
- filtry powietrza Pipercross
- kopułka + rozdzielacz
- pasek napędu pompy wody
- pasek napędu alternatora
- górne mocowania przednich amorów

Foto:

1.
nDiydtk.jpg

2.
FTClVT5.jpg

3.
EtnIRru.jpg

4.
8YL0JmW.jpg

5.
6QvJBL1.jpg

6.
BgUZOBd.jpg

7.
G9DvmZX.jpg

8.
EpsnDOv.jpg

9.
mKNth17.jpg

10.
k9Gq9Zv.jpg

11.
OJLDwYa.jpg

12.
1Fqdthl.jpg

13.
efIVnFN.jpg

14.
evd1MCB.jpg

15.
oqS3vZJ.jpg

16.
PEVk0Qv.jpg

17.
7ZHdsdG.jpg

18.
YQeHU91.jpg

19.
he79BHE.jpg

20.
X9ZRGxo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E31 samo w sobie jako klasyk i unikat to świetne auto, wyjątkowo dobrze wykonane i robiące zamieszanie na ulicy w dzisiejszych czasach, natomiast bez pakietu wygląda jakby czegoś brakowało, wywołałeś uśmiech na mojej twarzy pisząc, że pakiet wpadnie wraz z nowym lakierem, dojdzie to obniżenie K.A.W. jakaś porządna rolka 3 tlg w 18" na męskiej oponie i będzie zdecydowanie piękne auto!

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3tlg już jest, 9,5x11x19" :D  ale na aucie będzie za kilka miesięcy

 

O.Z Hartge??! 

 

No to na pewno nie OZ Hartge w takich parametrach i na pewno nie z jego e28 skoro 19"...

Nie myślałeś o 18" przy tej glebie? Ja poczekam na napisanie czegokolwiek, ale obawiałabym się, że 19" to będzie za dużo.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...