Skocz do zawartości

[E36] avusblau Cabrio Apkan


Apkan

Rekomendowane odpowiedzi

Apkan i nie potrzebnie tak spinasz pośladki , nikt nie krytykuje tego co robisz, wszystko jest ok, wystawiłeś auto na forum itp. licz się z tym, że ludzie będą pisać różne, rzeczy i nie zawsze będzie tak jak sobie to wyobrażasz. także nie spinaj się tylko uśmiech na twarzy i trochę dystansu do tego co robisz itp. bo nigdzie nie widziałem tematu w którym właściciel tak często walił gruchę na swoje auto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny kur.. !opamiętajcie sie ludzie, zasady na tym forum są specyficzne czy komus sie to podoba czy nie, jak nie to w piz.. ,

 

pozdro

Te pimpek a co ty taki agresywny? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Adi ma trochę racji, niech sobie chłopak buduje powoli od początku przecież nie musi zrobić tego auta w tydzień.

Przecież nie ma problemu by aut było w top serii a jak będzie bardziej germańsko to się przeniesie :twisted:

No chyba ,ze właściciel założy darki i będzie się sadził jak w ostatniej wypowiedzi z godz. 0:11 to tez się przeniesie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... do kosza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Żarcik taki piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thestige31 ja nie prowadzę już tematu np właśnie dlatego że kupuje same duperele i auto się za bardzo nie zmienia i postanowiłem odpuścić to niż własnie pisać takie posty w stylu "i co tu dalej robić"bo roboty mam masę a zrozumiałem właśnie kryteria tego forum.A kolega się wypowiada jak by Amerykę odkrył.Dla mnie poza tel którego mu "zazdroszczę" reszta roboty to zwykłe pierdoły i chciałem tylko uświadomić żeby zaistnieć tu to jeszcze długa droga przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;

Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,

Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;

Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,

 

Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:

«Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny

 

 

 

 

 

bajjjjj 8) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apkan strasznie przeżywasz jak na osobę którą nie obchodzi zdanie osób z forum rób konsekwentnie swoje, a zmiana działu z pre germana na top serie o niczym nie świadczy. Nie wiem po co się tak unosić wszyscy coś poświęcają coś żeby osiągnąć to co chcą i nikt nikomu w portfel nie zagląda.

 

 

pzdr i powodzonka strzel piwko, wracaj z tematem działaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Stary ale ja Cię też za hu*a nie rozumie...przecież nikt nie krytykuje tego co obecnie robisz z autem, tyle że na razie nie są to modyfikacje w kierunku German Style. Poznałem cię i wiem że konkretnie podchodzisz do autka i to ze auto w top serii to żadna rysa na honorze....Weź się Stary ogarnij, napisz tu wszystkim ze Cię poniosło i działaj dalej 😉 A nie strzelaj Focha jak żona z 20letnim starzem małżeńskim 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz stanę w obronie Apkana... chłopak napisał wyraźnie ,ze nie ma dziewczyny... dziś walentynki może zwyczajnie miał wczoraj zły dzień do tego piątek trzynastego :-P

 

Apkan: SYNDYKAT WYBACZA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... ALE PAMIĘTA :drive: :drive: :drive:

 

Także koniec gimbusowania, zrób reset i pokaż wszystkim jak to wyglądać powinno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...