Skocz do zawartości

[E36] avusblau Cabrio Apkan


Apkan

Rekomendowane odpowiedzi

Apkan wystopuj już z tymi fantami. Chciał bym to w końcu wszystko zobaczyć w aucie, na aucie a nie tylko foty fantów. Bo na razie to taki "zbieracz" jesteś :-P  Montuj wszystko do fury a nie na podłodze w pokoju :mrgreen:  No i fakt, ze zmian w kierunku german to na razie nic nie widać :cry:

 

Choć na chwile obecną będzie jedno z najlepiej doposażonych E36 jakie znam :wink:

 

Mimo wszystko auto i tak świetne i kibicuję piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apkan spokojnie !!! piwo  Myślę że nikt tu nie chce krytykować Twojego podejścia do auta, Kierunek doposażania jak najbardziej na plus. To że chłopaki piszą że auto do TOP SERIA to nie znaczy że auto jest "SERYJNE" , tam trafiają samochody właśnie takie jak np. Twój, dopieszczone , doposażone , również z ciekawymi modyfikacjami ale nie utrzymane bezkompromisowo w stylu GERMAN. I tym się różnią od siebie te galerie. W Top Serii są np takie auta jak M3 Brodera lub E24 @lfreda itp, auta które na prawdę robią tu robotę mimo iż nie są tłustymi, ociekającymi glebą i szerokością germańcami. Piszesz że moje auto jeszcze nie trafiło do PD mimo że jest zrobione praktycznie od podstaw, zgadza się ale nadal jest jeszcze trochę do zrobienia. Założyłem ankietę z czystej ciekawości co ludzie na tym forum sądzą o moim aucie. Wcale nie mam doła że auto jeszcze nie zaliczyło pozytywnie ankiety :-P  bo wiem że jeszcze są rzeczy które trzeba dopieścić :wink:

 

Tak że Arku nie ma się co tak złościć piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz się i załóż konto na raceizm.com bo przecież Syndykat jest zły...

 

co do puszczania, przepuszczania i dymania, naprawdę ten pierwszy raz nie jest taki straszny jak opowiadają na forum bravo, nie masz się czego bać,

 

więc roksa.pl i jeeeedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...