Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła kierownica M w zjawiskowym stanie od pewnego handlarza a zarazem pasjonata marki z forum.

 

49.jpg

 

 

Zdecyduje się na zawieszenie gwint firmy ST SUSPENSIONS produkt niby KW więc powinno być ok, chyba, że ktoś odradzi to pomyśle nad czymś innym

 

50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest od KW to będzie się dobrze spisywał.

Jeśli kieryszka, od Patryka, to miewał fanty w lepszym stanie, bo na foto skórka wygląda na zchetaną życiem, bhyba że od razu do obszycia leci ;)

Myślałeś, że taką tu wpakuje szmate??? Idzie do obszycia tzn już poszła jutro pewnie odbiore zobaczymy jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwiek z tlumika na zywo musi powalac! ciekawy projekt, bede zagladac :D

 

Na żywo jest masakra, jadąc osiedlem uruchamiam alarmy w autach, sąsiedzi mnie nienawidzą piesi pokazują różne dziwne rzeczy, dlaczego oni nie rozumieją że to nie moja wina  :evil:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, głośny wydech ratuje życie, piesi powinni szczególnie wdzięczni Ci być :) Patent z wydechem jest rewelacyjny, koleś u mnie na osiedlu ma to w 6er i czasem jak słucham tego auta to jakby 2 rózne jechaly. Poza tym bardzo ładny egzemplarz udało Ci sie wyszukać. Gratuluje zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Dawid ladna franca i dzwiek poezja!!teraz mieszkam w Swaju wiec mozna sie kiedys spiknac i pogadac, ja na Gryniów jestem

 

 

pozdro

Siema Marek, właśnie ostatnio Cie widziałem jak się toczyłeś na tej mega glebie tym swoim pięknym compaktem, ogromny szacun dla Ciebie, daj znać jak będzie gdzieś spotkanko na poznaniu czy w swaju to podjade pogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jest tu ok 400KM muszę mieć "dystans" do niej, więc nabyłem Sparco 20mmm na przód

 

51.jpg

 

Przy okazji wymieniłem dość uciążliwą usterke w postaci pękniętej klamki

 

52.jpg

 

Przed dystansem :

 

53.jpg

54.jpg

 

Dystans na swoim miejscu

 

55.jpg

 

Efekt po jest tak jak chciałem teraz czekam na gwint i zobaczymy czy nie jest za duży najwyżej stoczymy troszkę.

 

56.jpg

 

Zabrałem się też dzisiaj z kierę, na nowo pomalowałem plastiki

 

57.jpg

 

Kiera została obszyta częściowo dziurkowaną skórą, jest jeszcze grubsza bo ma być grubo :)

 

58.jpg

59.jpg

60.jpg

 

Na koniec zarejestrowałem auto na takich tablicach ;)

 

61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...