Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteś taki mądry to proszę kłade 8000 zł na stół i poproszę 19 cali do e39 :) mają być idealnie spasowane do mojej kasty, wypolerowane i błyszczące jak nowe :) :) :)

 

Musiałbym Ci cenę swoich podnieść sporo a taki to nie będę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Kibicuję jednak bo ciekaw jestem co z tego wyjdzie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny troche przerobiłem tego tematu i już nie chce tzw. półśrodków itp. chce tym razem felgę konkret , to moje pierwsze w życiu prawdziwe M i muszę tym samym godną tłustą felgę zapodać.

 

mam propozycje na zrobione już takie rs-y w 19

 

88.jpg

 

co myślicie mi się podoba ???

też myślałem o tym kole jak to wychodzi cenowo 8,5 ,10 19r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 18, stwierdziłem, że muszę mieć trochę opony a na 19 z naciągiem byłoby hardcorowo a ja tym autem toczyć się nie będę, dodatkowo 19 kosztują x2, więc wylądowałem na ziemi i kupiłem 18. Rotor RH XDrad, przód 9 , tył 11, przód i tył wymaga minimalnie dystansu jutro będę wszystko regulował na spokojnie, myślę, że wyjdzie godnie i do jazdy przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 18, stwierdziłem, że muszę mieć trochę opony a na 19 z naciągiem byłoby hardcorowo a ja tym autem toczyć się nie będę, dodatkowo 19 kosztują x2, więc wylądowałem na ziemi i kupiłem 18. Rotor RH XDrad, przód 9 , tył 11, przód i tył wymaga minimalnie dystansu jutro będę wszystko regulował na spokojnie, myślę, że wyjdzie godnie i do jazdy przede wszystkim.

 

To zapewne te z tej białej e39 od Xeona niegdyś. Fajne kółko, pasuj to wszystko i pokazuj, musi być dobrze jak pokręcisz gwintem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To generalnie wychodzi na to, że dare są w niektórych przypadkach dużo lepsze, miałem dare rs w e36 przeleciałem nawet raz po krawężniku i nic się nie stało :) :) :) a tak na poważnie to zawsze coś się znajdzie, jak nie za miękkie to za wąskie, to et nie pasuje i tak bez końca, zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie na razie jest taki setup :

 

Przód 9 cali et chyba 17 bo słabo widać, nowe opony 225/40/18 firmy ultrac, tył 11 cali et 17 dystans 13mmm nowe opony 255/35/18 ultrac. Na przód toczy się jeszcze dystans 10mm .

 

Na chwile obecną tak to siadło

 

90.jpg

91.jpg

92.jpg

93.jpg

94.jpg

95.jpg

 

Myślę, jeszcze o zrobieniu negatywu delikatnie z tyłu i z przodu ale nigdy wcześniej tego nie robiłem i nie wiem jak auto się zachowuje potem na drodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...