Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdy zdrowy facet wie, że du** to podstawa i ja u siebie inaczej niż tu nie widzę tego :

 

87.jpg

 

Na zdjęciu właśnie są chyba 11 z tyłu w 18 calach i jest grubo i tłusto .

 

Chce takie końcówki założyć jak na foto, grubsze i zaokrąglone czy jakoś tak , co mówicie będzie ok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujesz widze jak koń pod górę :mrgreen:

 

Choć w sumie lepsze jakieś customy niż ten PG1 bo nic nowego by z tego nie było jak już napisali powyżej :mrgreen:

 

Z sandałem jak tu już napisano: muchy w kiblu bym nie ubił :mrgreen:

 

Co to felg u Dzidziusia z linku powyżej: osoba godna polecenia ale nie wiem czy kwotowo jest tu jakiś sens biorąc pod uwagę ,ze za 18 kiedyś krzyknął prawie 7 koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujesz widze jak koń pod górę :mrgreen:

 

Choć w sumie lepsze jakieś customy niż ten PG1 bo nic nowego by z tego nie było jak już napisali powyżej :mrgreen:

 

Z sandałem jak tu już napisano: muchy w kiblu bym nie ubił :mrgreen:

 

Co to felg u Dzidziusia z linku powyżej: osoba godna polecenia ale nie wiem czy kwotowo jest tu jakiś sens biorąc pod uwagę ,ze za 18 kiedyś krzyknął prawie 7 koła...

Jak jesteś taki mądry to proszę kłade 8000 zł na stół i poproszę 19 cali do e39 :) mają być idealnie spasowane do mojej kasty, wypolerowane i błyszczące jak nowe :) :) :)

 

 

tyle własnie kosztować maja customy , a oryginału za te siano nie kupię bo nigdzie nie ma, a na ebay koło kosztuje 4000 euro a to jak dla mnie totalne przegięcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid bardziej rozsądny od starych wyjadaczy. Te mito wymagają wkładu co najmniej 4tys żeby były takie jak trzeba i pod e39 a obecna cena to juz kosmos. Uderz do Dzidziusia na pewno cos dobrego z tego wyjdzie.

Końcówki bym zostawił zwykle z kwasiaka wyglada to bardziej surowo! Ewentualnie daj ciut większe a krótsze obecne troche daleko wystają. Piękne M5 temat bacznie obserwuje Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid bardziej rozsądny od starych wyjadaczy. Te mito wymagają wkładu co najmniej 4tys żeby były takie jak trzeba i pod e39 a obecna cena to juz kosmos. Uderz do Dzidziusia na pewno cos dobrego z tego wyjdzie.

Końcówki bym zostawił zwykle z kwasiaka wyglada to bardziej surowo! Ewentualnie daj ciut większe a krótsze obecne troche daleko wystają. Piękne M5 temat bacznie obserwuje Powodzenia!

Czarny troche przerobiłem tego tematu i już nie chce tzw. półśrodków itp. chce tym razem felgę konkret , to moje pierwsze w życiu prawdziwe M i muszę tym samym godną tłustą felgę zapodać.

 

mam propozycje na zrobione już takie rs-y w 19

 

88.jpg

 

co myślicie mi się podoba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do starych wyjadaczy który mają kalkurator rozmiarowy w głowie :

 

teraz mam felgi 9 cali przód et24 dystans 20mmm, tył 10 cali et24 dystans 13mm

 

mam do kupienia felgi o takich parametrach przód 9 cali rant 2,75 et25, tył 9,5 rant 3,25 et25. chciałbym z tych felg dać tyły na przód tak aby z przodu było 9,5 z rantem 3,25, a na tył dać nowe ranty tylko pytanie jakie szerokie wejdą do e39 czy okolice 4 cali wejdzie tak aby felga miała z 11 cali , myśle, że powinno wejść biorąc pod uwagę, że teraz mam dystans a tu było by bez .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...