Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj od rana zabraliśmy się za zawias

 

70.jpg

 

Przy okazji, że w garażu jest cieplutko i przyjemnie otworzyłem maseczkę i pokukałem troszkę, są do wymiany uszczelki pod kapy reszta motoru sucha

 

69.jpg

 

Po kilku godzinach pierwsza próba na prawie maksymalnym skręceniu może jeszcze z 1cm by zeszła z przodu

 

71.jpg

 

Tył natomiast w wersji nie do jazdy wygladał tak :

 

72.jpg

 

Ostatecznie na chwile obecną i pod te koła, które całkiem ładnie nawet tu siadły mam setup z przodem -40mm od serii ( spokojnie 2cm jest jeszcze do zejścia) tył -45mm (jeszcze 1.5 cm można zejść ) . Właściwości jezdne bardzo pozytywne pieknie wybiera nierówności także polecam to zawieszenie.

 

Tak to wygląda w realu:

 

73.jpg

74.jpg

75.jpg

76.jpg

77.jpg

78.jpg

79.jpg

80.jpg

81.jpg

82.jpg

83.jpg

 

Środeczek

 

84.jpg

 

Przy okazj wgrałem PL MENU

 

86.jpg

 

No i zdjęcie Diesla w benzynie ;)

 

85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglada.

 

Zatankuj,szkoda pompy.

 

spokojnie miała jeszcze zasięg na 50 km a to w tym przypadku spokojnie ponad 20 litrów w baku  :mrgreen:  :mrgreen:

 

Plany na teraz :

 

- wywalam skrzynie biegów jest tam jakiś wyciek więc zajmę się tym, przy okazji wjedzie kompletne nowe sprzęgło. 

- dyfer tył jest spocony więc trzeba to ogarnąć przy okazji

- nowe uszczelki pod kapy zaworowe

- końcówki wydechu

 

tyle z grubszych tematów na teraz, jak się z tym uporam auto trafi do lakierni na wyprawki , pomaluje przedni zderzak , konkret polerka i myślę, że będzie naprawdę igła zresztą sami ocenicie na żywca w sezonie. 

 

Najciekawszym fantem w tym aucie jak dla mnie to układ wydechowy, z pilota otwieram lub zamykam klapki, ktoś naprawdę dobrze to sobie wymyślił, np. wczoraj zrobiliśmy delikatny przesiew w mieście wieczorem po czym pyk pilocikiem i cisza był hałas nie ma hałasu , była emka na mieście nie ma emki na mieście, nagram filmik jak to działa i pokaże wam jaki to mega fajny wynalazek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie miała jeszcze zasięg na 50 km a to w tym przypadku spokojnie ponad 20 litrów w baku  :mrgreen:  :mrgreen:

 

Plany na teraz :

 

- wywalam skrzynie biegów jest tam jakiś wyciek więc zajmę się tym, przy okazji wjedzie kompletne nowe sprzęgło. 

- dyfer tył jest spocony więc trzeba to ogarnąć przy okazji

- nowe uszczelki pod kapy zaworowe

- końcówki wydechu

 

tyle z grubszych tematów na teraz, jak się z tym uporam auto trafi do lakierni na wyprawki , pomaluje przedni zderzak , konkret polerka i myślę, że będzie naprawdę igła zresztą sami ocenicie na żywca w sezonie. 

 

Najciekawszym fantem w tym aucie jak dla mnie to układ wydechowy, z pilota otwieram lub zamykam klapki, ktoś naprawdę dobrze to sobie wymyślił, np. wczoraj zrobiliśmy delikatny przesiew w mieście wieczorem po czym pyk pilocikiem i cisza był hałas nie ma hałasu , była emka na mieście nie ma emki na mieście, nagram filmik jak to działa i pokaże wam jaki to mega fajny wynalazek. 

a jednak to ten uślizg z filmiku na pierwszej stronie to nie krzywa stopa kolegi prowadzącego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najprawdopodobniej oglądałem u Ciebie czarną E46 w sedanie do mojego dziadka :D

nie pamiętam,bardzo możliwe, mam dość sporo BMW w ofercie.

 

Więc najprawdopodobniej oglądałem u Ciebie czarną E46 w sedanie do mojego dziadka :D

a jednak to ten uślizg z filmiku na pierwszej stronie to nie krzywa stopa kolegi prowadzącego :twisted:

Jeszcze daje rade ale skoro już będzie skrzynia wyciągnięta to się zrobi. Binio ty z zawodu nie jesteś przypadkiem detektywem, bo nic Ci widzę nie umknie, a sprzęgło seryjne w M5 uważam za dość słabe, kolega wymieniał w identycznej jak ja na nowe i czasami też uślizgnie się także albo muszę kupić z kolegą nerwosole w aptece albo jakiś spiek by się przydał

 

Dawales dystanse do tych felg? Czy roztaczane na 74.1? Cos za bardzo mi wystają jak na seryjne et :P

Dobre oko masz, przód 20mm dystans felga 9 cali et24, tył dystans 13mm felga 10 cali et24, felgi nie są roztaczane dystans jest z redukcją. Koło chowa się na styk w nadkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...