Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, 3 carbony siostry luta, ja nie mam co robić projekt uważam za skończony tylko ekspoatacyjne sprawy i dopieszczanie tego co jest, muszę ja obudzić ze snu bo już się ciepło robi dam na podnośnik posprawdzam co trzeba zrobić i pozostaje jeździć sezonowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu z panewkami nie mam u mnie tez cisza jedyne co to vanos delikatnie klekocze ale porownywalem z innymi m5 i jest jak wszedzie. Wymiana panewek to profilaktyka. W e92 w silniku s65 ASO zalecazaleca ich wymianę po 100tys km. W e39 przy 230tys km u Ernesta tez byly do wymiany.

Koszt gratow 1.5tys + robota 500 takze warto zrobić na start i mieć spokojną glowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to jestem roztrzęsiony i rozbity, będę polował na coś ciekawego tylko pytanie co , czas pokaże chciałbym mieć bmw 840i manual czerwień i dołożyć do silnika doładowanie turbo lub kompresor na chwile obecną nic innego do głowy mi nie przychodzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sera 8 to juz wyższy lewl ,czy mirek z pod poznania da rade?

 

 

heheheh dobre, mirek z pod poznania zdaje sobie sprawę z wyzwania jakie jest przed nim, nie mam ciśnienia bo znaleść zdrową bude 8 do modów to jest wyzwanie, czas pokaże czy temat jest do ogarnięcia, jak nie to w pi*** z tym wszystkim i kupie sobie nowego mercedesa  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaleść zdrową bude 8 do modów to jest wyzwanie,

To faktycznie zadanie bardzo, bardzo ciężkie, żeby nie powiedzieć niemożliwe. Dawid jak juz Ci pisałem 840Ci w manualu M60 wyszło 960szt, a w M62 tylko 96szt. M62 w manualu jest równie rzadkie co ALPINA B12 5.0 :)

Ale trzymam kciuki.

P.s. Szukaj 850CSI :) i będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...