Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid ja nie neguje przyssawek.

ale kiedys jezdzilem autem z pseudo roletka na przyssawki.przykleiles i nieszlo oderwac.jednak nie raz nie dwa przy dluzszej jezdzie samo odpadalo czasami hehe

 

wierze jednak w to ze to dobry patent na przyczepienie blachy przy policji jak sie czepna;)

 

auto kosi.czekam na filmy i foty w swietle dziennym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Apkana się bawisz ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja pierdziele co Wy macie z tym Apkanem, kazdy innaczej wyraza emocje ale tamat chlopaka sie skonczyl a szyder widze nadal. A pozatym to jest temat Dawida M5 wiec nie widze sensu tego postu. Tyle ode mnie

 

Dawid a co do auta to profi robota, naprawde efekt na zdjeciach jest mega za***isty. 

 

Patent z przyssawka jest dobry ale faktycznie czy masz 100% pewnosci ze ona nie odpadnie?? Bo szkoda troche tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyssawka będzie odpadała bo ja podobny pomysł z tablicą miałem w poprzednim aucie i na szybie od wewnątrz była zamontowana i przy dużym słońcu potrafiła odpaść. Jednakże tak jak pisał Dawid jest to tylko sposób "na chwilę" by zamontować blachę przy policji i odjechać dalej by ją zdemontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent na tablice jest stary jak świat: magnesy. Jeden przyklejamy za pomocą taśmy 2-stronnej do zderzaka a drugi do tablicy rej. 3kpl stykną spokojnie.

ten patent nie wchodził w grę bo jak sam piszesz trzeba przykleić magnesy na stałe do zderzaka a to nie wchodziło w grę

 

Ja pierdziele co Wy macie z tym Apkanem, kazdy innaczej wyraza emocje ale tamat chlopaka sie skonczyl a szyder widze nadal. A pozatym to jest temat Dawida M5 wiec nie widze sensu tego postu. Tyle ode mnie

 

Dawid a co do auta to profi robota, naprawde efekt na zdjeciach jest mega za***isty. 

 

Patent z przyssawka jest dobry ale faktycznie czy masz 100% pewnosci ze ona nie odpadnie?? Bo szkoda troche tablicy

Szofer szydera z tego kolesia będzie trwała długo i sam jest sobie winien, ja osobiście nie zapomnę o nim i jego chlapaczach, drewnie, tempomacie, waleniu gruchy na wszystko , jak widać nie tylko mi utkwił w głowie ;) Ale fakt masz racje nie o Apkanie tu mowa.

 

Co do przyssawek to gwarantuje, że nie odpadną bo dodatkowo podczas jazdy dociska je wiatr do zderzaka co w przypadku zamontowania na szybie od wewnątrz nie sprawdzi się, dodatkowo są przyssawki i przyssawki te co ja mam są bardzo miękkie więc co za tym idzie trzymają rewelacyjnie. Reasumując to patent tylko dla naszej Policji w razie gdyby mnie zmuszali do montażu .

 

ps.

Jutro ma być słonecznie u nas w swarzędzu także ładuje rasowy aparat Sony także będzie film w HD, muszę to zrobić bo dawno nie ........ :wytrysk:  :wytrysk:  :wytrysk:  :wytrysk:  :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez apkan incident ominalem;)

zapodajta linka;)

 

marek german i dawid

tak

magnesy od wewnatrz nie od zewnatrz

gleba raczej nie zawadzi.

ja pod listwe chce wlozyc na probe na ten sezon wlasnie

 

koniec tematu.czekamy na filmy.

dawid...minimum 5min i smieszne dialogi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyssawki srawki.... mało istotna sprawa, dzisiaj pogoda marzenie więc pierwszy raz tzw lepsze sprzątanko

 

Fotos:

224.jpg

225.jpg

226.jpg

227.jpg

228.jpg

229.jpg

230.jpg

231.jpg

232.jpg

233.jpg

234.jpg

235.jpg

236.jpg

237.jpg

238.jpg

239.jpg

240.jpg

241.jpg

242.jpg

243.jpg

244.jpg

245.jpg

246.jpg

247.jpg

248.jpg

249.jpg

250.jpg

 

Finalnie na gotowo zmieniłem miejscówke

 

251.jpg

252.jpg

253.jpg

255.jpg

256.jpg

257.jpg

258.jpg

259.jpg

260.jpg

 

Z efektu jestem bardzo zadowolony auto wygląda jak nowe, dopieszcze ją i .... no właśnie nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...