Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Bo dekle rh słabo mi się podobają, a felga jest identyczna jak AC także dlatego, zresztą inspiracją była zielona siódema z forum, w której jest podobnie

RH i AcS są bardzo podobne, ale jednak inne ;)

Naklejki proponowałbym w ciemniejszym tonie srebra jak to jest w ori AcS by to nie było tak ordynarne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdziw sie jak pucha sie odbije od tej rozporki, ile tam jest przeswitu? aaa i troche jakims takim kiczem zalatuje ta rozporka, juz nie ta era na takie rozporki

rozpórka jak rozpórka ma spełniać swoją role, jest ok 7mm luzu sprawdzałem jak motor pracuje na otwartej masce i nie dotyka nic, a taka co pokazałeś pewnie kosztuje duuuużoooo monety, którą wolę przeznaczyć na coś ciekawszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbije się pucha przy większym obciążeniu.

Jest jakakolwiek różnica z rozpurką?

Czy jest różnica nie wiem bo jeszcze nie testowałem, ale mam nadzieje, że będzie sztywniej, ale sprawdzę to jak się pogoda zmieni, muszę jeszcze zrobić porządek z geometrią bo jest bałagan totalny, wymieniłem troszkę w zawieszeniu do tego chce dać delikatnie negatyw i sprawdzę jak się będzie jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przerobić bo koledzy mają racje u mnie kolektor po zewnętrznej podnosi sie ok 1,5 cm a twój jest jeszcze szerszy tym bardziej lubisz sobie konkretnie pojezdzić ,też tak myślałem ze mam 1cm luzu do maski i to wystarczy, a brakowało jeszcze raz tyle  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...