Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym wywalił dystanse i dał cal rantu wiecej na przód, i było by juz miło wtedy 8)

pozdr,

 

p.s na jakiej ulicy masz ten plac bo nieraz tam śmigam to bym wpadł na pogaduchy :-P

Plac na ul. kórnickiej 93 to jest droga nr 433 zapraszam serdecznie

 

Co do zapierdalania to nie te lata, bo wypadek, ale na tamtych kołach 270 km/h za***rdalał hahahahahaha  :drive:

Ale auto wygląda naprawdę świetnie, jaranko :)

Ile razy w roku polecisz 270km/h na autostradzie autem które służy ci do zabawy ?? Ja się nie boje prędkości ,tylko innych pojazdów w których nie wiadomo kto siedzi i co mu wpadnie do głowy ...

 

Chodzi mi o zapierdalanie w mieście gdzie są krzyżówki, przejścia dla pieszych itp. w takich miejscach nie odwijam bo prędzej czy później skończy się wypadkiem ale to nie forum moherów z pod kościoła więc skupmy się na modach.

 

Plany na styczeń :

 

1. zabieg spa u kolegi w lakierni

2. końcówki uk. wydechowego

3. dopracowanie spasowanie dojebanie zesranie z kołami

4. ustawienie zbieżności i kątów

5. kilka drobnych niespodzianek

 

Myślę, że z tym się uporam zwiastun na luty w kolejnym odcinku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód wchodzi 10.5" tył 11.75" bez mocnego rolowania tyłu :)

Ale jednak trzeba rolować, a ja nie chce ruszać fabryki, nie dajmy się też zwariować, nie raz widziałem tu e36 z przesadzonymi szerokościami co potem wyglądało to niezbyt ciekawie wręcz tragicznie jak dla mnie. Na razie będzie tak jak jest z szerokościami bo mi to naprawdę odpowiada, jak się opatrzę i najdzie niedosyt to zdaję sobie sprawę, że można więcej :)

 

Panowie z innej beczki ma ktoś rozpórkę przód do mnie na sprzedaż ?? jaką kupić co polecacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid miałem na myśli bardziej zaginanie tych rantów niż wypychanie nadkola . Też mam e39 , ale twoja mi robi bo czarna :P

chyba okleje na czarno xxD

w M5 jest fabrycznie zrolowane nie ma co rolować na szczęście, moja jest bardzo ciemno granatowa o nazwie carbonschwarzmetalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie wytrzymałem i musiałem przegonić trochę tą szmatę, wpadłęm na pomysł z małym aparatem na szyberdachu coś się nagrało jakość słaba ale coś widać, asfalt częściowo suchy i mokry co utrudnia zdecydowanie jazdę ;)

 

PS. ok 35 sekunda filmu otwieram wydechy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid82 Dźwięk tej M5tki cudowny, widać po twarzy że auto sprawia ogromną frajdę z jazdy i wcale się nie dziwię :)

Auto z tym dzwiękiem i z tą mocą daje masakrycznego banana na twarzy. nie mogę doczekać się wiosny już aż będzie można z otwartymi oknami latać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...