Skocz do zawartości

[E39] dawid82 M5 carbonschwarz metallic


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nic na siłę, ja tu widzę 3 częściową felgę z tyłem 10-11 cali przód 9, 9.5 pięknie położoną i spasowaną z oryginalnymi nadkolami na dobrej glebie, chciałbym takie koło jak ma grabol w swojej seven tylko skąd naruchać takie coś :? ?????? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCki raczej słaby temat do takiej gabloty :D tak jak pisałeś według mnie bedzie najlepiej ! :D

 

 

P.S 

Siądą tu jak złoto, tylko szerokości wiecej :D

 

http://www.ebay.de/itm/RH-Typ-X-BMW-e36-e46-Z3-Compact-8-5x18-3tlg-Es-sind-KEINE-AC-Schnitzer-Felgen-/321574684284?pt=Auto_Felgen&hash=item4adf58467c

 

tu szerokości juz względne tlyko ktoś oponami nie poszalał 

 

http://www.ebay.de/itm/4x-RH-XD-BMW-9-11-x-18-et9-et30-3tlg-geschraubte-ALUFELGEN-ALU-keine-SCHNITZER-/141423302404?pt=Auto_Felgen&hash=item20ed7c5704

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCki raczej słaby temat do takiej gabloty :D tak jak pisałeś według mnie bedzie najlepiej ! :D

 

 

P.S 

 

Siądą tu jak złoto, tylko szerokości wiecej :D

 

http://www.ebay.de/itm/RH-Typ-X-BMW-e36-e46-Z3-Compact-8-5x18-3tlg-Es-sind-KEINE-AC-Schnitzer-Felgen-/321574684284?pt=Auto_Felgen&hash=item4adf58467c

 

tu szerokości juz względne tlyko ktoś oponami nie poszalał 

 

http://www.ebay.de/itm/4x-RH-XD-BMW-9-11-x-18-et9-et30-3tlg-geschraubte-ALUFELGEN-ALU-keine-SCHNITZER-/141423302404?pt=Auto_Felgen&hash=item20ed7c5704

wszystko ładnie pięknie tylko ja chce 19 cali, przemyślę też opcje z 18 i dużą szerokością mam jeszcze troche czasu do wiosny zobaczy się jeszcze. Co do rantu to duży problem ze zmianą szerokości ?? nigdy sie w to jeszcze nie bawiłem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten znowu wyskakuje z tymi cygańskimi szpulkami... Z sama zmiana szerokości nie ma jakos problemów, nie wiem jak ma się sprawa z rantami do AC o tym juz ktoś musi sie wypowiedzieć, nigdy nie kupowałem w 18-19 calach :) według mnie 18 i dobra gleba dobrze siądzie w e39 chyba ze nie chcesz aż tak glebować wozu....

 

 

 

Binio co Ty chłopakow wciskasz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 18 wiem, że dobrze siądzie ale będzie mocna gleba miałem już takie e39-tki do jazdy i musiałem uważać, tą nie da się wolno jeździć więc chce choć troszkę wyżej, natomiast co najważniejsze musi być szeroko i dobrze spasowane z błotnikami , rozważam też opcje bez rantu ale musi być szerokość, czekam z niecierpliwością na gwin od aso-bmw.pl (niby 20 dni) wtedy ustawie glebe pod te koła co są teraz zobaczę jak siądzie rozważe podumam co tu zrobić.....ale wiem, że generalnie w głębi mojego zboczonego mózgu jest koło które kosztuje  2/3 ceny jaką zapłaciłem za m5 i tu jest konflikt Panowie, ktoś ma recepte na to ????    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Sprzedaj M5 :twisted:

 

Oj Binio mam ją dopiero miesiąc i już mam sprzedawać daj się pobawić, trochę podłubie i na bank ją zobaczysz na allegro w okazyjnej cenie  :mrgreen: , póki co proszę o pomoc całe Sindi w znalezieniu felgi do m5, bo jak nie to założę DARKI i na zlot ni chu... nie wjade a w 2015 chciałbym w końcu pojechać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem wyraźnie: sam sobie dokupię auto do felg. Czytaj uważnie :twisted:

 

 

A tak z innej mańki, chyba lubi puścić dymka co? jak vanosy? :-P

 

Binio przecież wiesz, każda przedliftowa pali olej i puszcza dymek, vanosy grają na ciepłym, niby można to ogarnąć za spore pieniądze ale po co, rozmawiałem na ten temat i po prostu ten model tak ma i mam nie ruszać , chciałem ten wątek poruszyć w późniejszym etapie jak będę siedział z aparatem pod maską ale skoro został już ruszony to poproszę o wasze zdanie na temat stukających vanosów w tym modelu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...