Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Individual by Trzeci


TrzeciRZ

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł nowy rok, nowe pomysły i kolizja zmotywowała do ulepszenia auta. RH nie ratuje, wleciało na dzień dobry nowe koło Oz mito 8.5-10"  2.5-3.5" ranty. Teraz tylko zabieg kosmetyczny wyczyścić i odświeżyć polerkę:)

14fe75022d481fa1med.jpg

No i oczywiście trzeba było przymierzyć

c0db0eb549ac8876med.jpg

fdf321276a1b5149med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z żółtymi jest trochę inna:D Lampy będę też robił.  Miałem kiedyś robić na czarno ale spodobało mi się bardziej na żółto. 

3.5" jest bardzo fajnym już rantem i robi robotę. Na e36 to  musi być szeroko. Moim zdaniem kolo bez rantu bardziej niż do e36 pasuje do e46, e39. Są ładne niektóre i wyglądają mega. Sam na e39 mam styling  95  i nie chce zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TrzeciRZ napisał:

Hehe z żółtymi jest trochę inna:D Lampy będę też robił.  Miałem kiedyś robić na czarno ale spodobało mi się bardziej na żółto. 

3.5" jest bardzo fajnym już rantem i robi robotę. Na e36 to  musi być szeroko. Moim zdaniem kolo bez rantu bardziej niż do e36 pasuje do e46, e39. Są ładne niektóre i wyglądają mega. Sam na e39 mam styling  95  i nie chce zmieniać.

 

No jest inaczej to się zgodzę, jak wolisz, ja bym wywalił, ale Tobie ma sie podobać.

E36 bez rantu nie wygląda niestety.

Też miałem S95 w E39 najlepszy monoblok, robi mega robotę kształtem ramion, wypukłością i masywnością. Trochę żałuje, że je sprzedałem, ale były niestety lekko oklepane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie ma spania. W miarę możliwości cos tam pomału dłubie. Na pierwszy ogien poszły naprawy pokolizyjne. Naprawa zderzaka. Na szczęście nie byl bardzo udzkodzony, a przu okazji wymiana siatki na szczebelki.

df33413594c4119bmed.jpg

Przy okazji mała regeneracja reflektorów

de876be8715096c3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...