Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Puniek


Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Siemano, siemano!

Przy aucie prace trwały cały czas ale ze wzgledu na moj koczowniczy tryb zycia kazda wolna chwile spędzam w garazu i nigdy nie mialem czasu robic zdjec :roll:

Auto dostało nowy lakier, i zostały uzupełnione wszystkie braki. Wnętrze zostało zawiezione do obszycia i bedzie za 2 tygodnie. Fotele zostały sporty, vaderów nie bedzie :P Na dzien dzisiejszy auto wyglada tak: (przód nizej niestety nie bedzie poniewaz nawet przy wyjezdzie z garazu zawadzalem podłuznicami więc musialem pojsc na kompromis.)

 

2vd5mdv.jpg

34t3kh3.jpg

2ll0u80.jpg

90agyx.jpg

f1l342.jpg

2ch5k50.jpg

11mdqfb.jpg

2m5e0dh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem z dostaniem nowego podszybia? Dzisiaj odebrałam swój nowy z aso...

 

No wiem wiem, chyba musiało cos im sie pomylic jak skladalem zamowienie bo kumpel tez zamawiał po mnie i wysztko bylo okej :)

Co do kratki i wlotu przez nią to wszystko mam i lezy na montaż tylko po prostu nie mialem jak przejecac na kanał bo nie mam foteli i dlatego jej tutaj nie ma :P

Co do koloru skór to bedzie taki brązowy/rudy. Myślę ze bedzie dobrze pasował, a raczej mam taka nadzieje :P

 

 

spasuj kierunki z lampami z przodu:)

Z tym moze byc problem bo ktos przede mną nie wiem w jaki sposob poszarpal i zniekształcił te szyny na kierunek przy lampach i muszę kupić nowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiaslem "cos w stylu DEPO" ponieważ chodzilo mi o to ze jest to zamiennik a nie oryginał i nie są to jakieś bajeranckie lampki z diodami itd. Jest to zwykły zamiennik lamp ZKW taki jak TYC lub DEPO.

MAXX myslalem ze z tą nazwą to żart ale faktycznie tak nazywa sie ich firma haha :P Mimo ze nazwa brzmi troche kiepsko to lampy fajne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...