Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Puniek


Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Złoty328

Napisano dziś, 13:10

   Forum BMW :)   Ale może  ktoś komuś :)

 

    Wszystko w linku  bez wkładu finansowego !! 

 

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-golf-mk2-wolfsburg-edition-one-bbs-ID6y5JzB.html

Złoty widze że za to u Ciebie prawdziwa okazja. Golf 2 1.6 po swapie za 22 tys ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto widać że mega doinwestowane, ale raczej Złotego rozumiem pamietając cene Estorila co miało już vadery,m54,rs a jak szła do Wojtka wystawiona była za 28 .Ale kto chce kupi,fajnie by było jednak jak by zostało w środowisku bo wyróznia się z tłumu i napewno dumnie reprezentuje forum sindi.A były już auta ktore zle skończyły.Puniek to może sprzedaj dziewczynie jak je tak lubi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czpieniu prędzej ona by mnie sprzedała z tym cabrio hahaha

No ja rozumiem ale tez trzeba wziac pod uwage ze wszystko co zrobiłem w aucie jest na prawde mega świeżo zrobione. W fotelach to nawet bąka nie zdązyłem puscic :mrgreen:

Dla mnie to auto ma taką wartość i tyle. Oczywiscie cena jest do negocjacji ale bez przesady :P Na alledrogo wystawione zostało pierwszy i ostatni raz. Jak nie pojdzie to nie pojdzie :P Na truskawki nie jade, kobieta mi nie rodzi, kredytu nie wzialem więc jak nie pojdzie to dalej bede się nim opiekował :drive: :drive:

 

No chyba że w wyborach wygra PiS i Kaczyński zostanie premierem to wtedy wyprzedaje pół darmo i jade na truskawki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem auto na GF i jest bardzo ładne kto nie siedzi w tym to nie ma pojęcia ile co kosztuje plus ile kosztują wszystkie plastyczki kołki itp oczywiście jak ktoś ma to patrzy ale np ja tak , cena adekwatna do stanu a jeśli komus nie pasuje to na Allegro jest pełno takich w granicach 10 tys a pozniej włoży drugie dwa worki pieniędzy zeby te auto jakoś wyglądało

Co do Estori to nie widziałem zeby była wystawiona za 28 tys na rs po drugi połowa wyposażona z auta znikło bo szczerze mówiąc każdy tylko na tym aucie chciał zarobić ale to tak na marginesie ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli cchesz teraz odebrać kase co włożyłeś?? ehhh

w sumie nie interesuje mnie kupno za 10k 20k czy nawet 30k ale za 25tys ( chyba to nie jest ful opcja?)

 

ale ja nie kupuje ja nie sprzedaje :) także nie mi oceniać popprostu powiedziałęm swoje zdanie ;)

 

pozdrawiam :)

 

Cena to prawdziwa okazja, napewno lepsza niż Twoje ogłoszenie z marca co kupe sprzedawałeś za 15k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to prawdziwa okazja, napewno lepsza niż Twoje ogłoszenie z marca co kupe sprzedawałeś za 15k

 

  hehehe  jedna wypowiedź a raczej napisania swojego zdanai i wielkie halo!! DZIADU TY!!  :P   nie spinaj sie tak :) bo żyłka Ci pęknie ;P     jak taka okazja to kupuj!!  =D  

 

  kupę za 15k??  sprzedawałem kupe :P  ale chyba coś sie nie doczytało w ogłoszeniu :)  w sumie tak to jest zobaczy a pożniej pisze głupoty :)  

 

    ale niech bedzie :)    

 

 Koniec Hejterzy!   

czekamy na mody :)   chyba ze sie sprzeda :)  zycze powodzenia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

bardzo fajne auto wnętrze mi się podoba widziałem je na żywo kolor auta też mega ;)nie sprzedawaj bo szkoda ;)

No cóż.. Z racji tego że nie chciałem się wymienić na różnego rodzaju wynalazki cabrio zostaje u mnie :)

 

Póki co to od czasu GF widziałem auto tylko chwilę i wymieniłem w nim szybe z tyłu ponieważ stara była popękana  :)

Aaa no i auto umyłem bo sie przykurzyło ;d

 

28iolll.jpg

 

nwbkg0.jpg

 

2z3vzh1.jpg

 

117eiip.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...