Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Puniek


Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nowa skóra na sportach robi większą robotę niż wypierdziane vadery:)zresztą już kiedyś był taki temat w jakimś cabrio.Dla mnie super ale ta rączka fakt nie trafiony zabieg.Widać że lecisz dość szybko z tematem.Migiem ładuj hokej,zderzak nabierze charakteru.Auto bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy polecam, nie ma porownania do oryginalnych wypiaskowanych boshów zarówno jezeli chodzi o wygląd jak i o oświetlenie drogi.

Hokej zderzaka dzisiaj przywiezie kurier ponieważ musiałem kupic nowy bo stary na tle nowego lakieru, lamp itd troche raził w oczy :/

Co do rączki to powtórzę że nie obszywałem jej ze względu na to że jest w kolorze dywanu i według mnie fajnie wygląda to na aucie. Na zdjeciach samej tapicerki tego tak nie widac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka zdjęć z GF i nie tylko.

Co do GF to mimo małego problemu i koniecznosci wymiany uszczelki pod deklem zaworowym na miejscu w sobote o 8 rano ponieważ wczesniejsza (też nowa) musiała się po prostu źle ułozyć przez co puszczała olej to było meeeega :) Pogoda nie licząc niedzieli była piękna co pozwoliło cieszyć się zaletami kabrioleta :) Jedyny minus to spalone czoło po ponad 400 kilometrowej jezdzie bez dachu :D

24xfaxu.jpg

2il0dq0.jpg

208wgfb.jpg

2cdbst5.jpg

2cda0zk.jpg

fodpo1.jpg

54eg5w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ziutek myśl bo jak bedziesz czekał do zimy to już na pewno nie sprzedam :D

Smyru ostatnio mialem R1 i 1000rr ale nastepne moto to bedzie pewnie stricte sprzęt torowy w klasie 600cc. Najbardziej ciągnie mnie do GSXR-a bo są to dobre sprzęty jezeli chodzi o tor :) Aczkolwiek jak by sie trafiła w jakis fajnych pieniadzach jakaś litrówka np S1000rr albo GSXR 1000 to też przemysle temat ale to wiadomo ze tez juz inna kasa :P

Połączyć jedno z drugim się jak najbardziej da ale w moim przypadku to wygląda słabo ponieważ widze cabrio raz na 2 tygodnie ze względu na to że w Warszawie cabrio nie zjade do garażu bo jakiś wariat wymyslił taki zjazd że zawadzają na nim seryjne auta dlatego stoi w Wyszkowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli cchesz teraz odebrać kase co włożyłeś??  ehhh   

   w sumie nie interesuje mnie kupno za 10k 20k czy nawet 30k   ale za 25tys ( chyba to nie jest ful opcja?)  

 

ale ja nie kupuje ja nie sprzedaje  :) także nie mi oceniać popprostu powiedziałęm swoje zdanie ;)   

 

pozdrawiam :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierowanie u znajomego znajomego- 1500zł

Obszycie skórą z łysych cipek u babci Haliny- 1000zł

Opony z 95 roku ale duzo bieżnika- 100zł

Felgi dare Mito uzywane ale kiedyś były na e28 Huberta więc mam do nich sentyment- 1000zł

W sumie ja też nie wiem skąd ta cena ;d

 

A tak na poważnie Złoty... o tym ile sie wsadziło w auto się nie mówi ale uwierz ze w tej cenie samochód masz prawie za darmo.

 

 

ale ja nie kupuje ja nie sprzedaje   :) także nie mi oceniać popprostu powiedziałęm swoje zdanie ;)

 

Prawde mówiąc nie obchodzi mnie Twoje zdanie bo auta nawet nie widziałeś ale fakt masz prawo je wyrazić :)

 

 

Jest cabrio musi razić 8)

x2 :P

 

Poza tym moje auto jest dobre w chuuuj, lubie je, sprzedam to bede sie cieszył, nie sprzedam to cieszyła bedzie sie moja dziewczyna (nie kupie wtedy motoru) więc co by sie nie działo to i tak jest git haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...