Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wypych

[e36] >Cabrio M pakiet< by Wypych

Polecane posty

Widać że ładna baza :)
Nie bite, nie tłuczone, nie rozkręcane 500razy, przód nie ruszany.....  bedzie coś z tego Panieeee piwo
Korekta wyszła ładnie sugerując sie zdjęciami no i dach dałsie wyprowadzic na cos co dach teraz przypomina a nie zasyfioną wiatę ;)
Myślałem sam nad tymi felgami ale jakośmi nie pasowały do mojej wizji :P ale przy takim czarnuchu będzie to dobrze sie komponować.
Brakuje wypasiku :/ co " posmuca" troche to auto bo mimo ze dach w elektryce to niestety golas.... jak wyprowadzisz to auto na prostą a juz niewiele jej trzeba to zajmij sie może środkiem tj. urozmaiceniem tego środka o różne "wygody" :)
Pozdro.

Dziękować :) Dobra buda była głównym wyznacznikiem podczas poszukiwań

We wnętrzu raczej za dużo się nie zmieni, najważniejsze- sporty kiera i gałka są i to mi w zasadzie wystarczy :)

Więc koła już u mnie- wielkie podziękowanie dla Szofer'a piwo

Fotki zrobione na szybko- auto brudne.

Wszystko ładnie pięknie, brakuje tylko gleby :roll: , ale ze względu na podjazd najpierw będe musiał przerobić tłumik środkowy :rotfl: 

s7AmcXy.jpg

kLxMuRg.jpg

Coś dla smakoszy :-P

jiMjkC7.jpg

Troche szerokości jest ;)

qVE2eEF.jpg

Cdn.

Jest równo, na zdjęciu tak wyszło :)

Gleba to nie problem, podjazd jest problemem..., no chyba, że będe parkował na ulicy :mrgreen:  W każdym razie opanuje to 8)

tak jak gadaliśmy siadło elegancko tylko posadź ją na glebę tak jaj ja posadziłem piwo co do czarnej nerki zostaw tak jak jest teraz 8) zapodaj BH i malina

długo się biłem z myślą o kupnie tych felg .Fajnie siadły ale jednak parapet mały a możliwości rozwoju też słabe.Czekamy na glebę wtedy będzie lepiej:)Ale plus za to że koło niespotykane .Sciemnić troszkę lampy,nerki czarne i będzie git:)

Dobrze, że ich nie kupiłeś piwo  :-P

Co dzień chodze do garażu popatrzeć!

To cabrio daje mi znacznie więcej frajdy niż byłe Z4 3.0 :drive:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.