Skocz do zawartości

[e30] 320i wąsacz "KORNISZON"


Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Auto znane na forum , kupione od Małego link do wcześniejszego tematu http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=34304&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

na auto mam już plan , troche fotek od byłego właściciela

 

zofs2hbr9p4g_t.jpg

 

gcw0xp6x2g31_t.jpg

 

lqihqxst0xf5_t.jpg

 

auto przestało 4 miechy w garażu , oczywiście polowałem na różne teile i cos sie udało kupić :mrgreen:

 

m technic I

 

DSC_1140_zps7a678f3e.jpg

 

DSC_1141_zpsd670fd11.jpg

 

nowe lampy na tył startec ciemne :mrgreen:

 

DSC_0115_zpsdd4261c9.jpg

 

DSC_0116_zps86a20359.jpg

 

DSC_0118_zpsd6178e97.jpg

 

DSC_0119_zps63e97296.jpg

 

kupiłem tez kpl wnetrze sportsize z e30is w bardzo dobrym stanie , fotki wrzuce jutro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo wydało sie kto kliknął mi kliknał na allegro :P Szlachta się bawi, kosztów nie liczy :D

 

szukałem takich w używce , ale jak zobaczyłem nie mogłem sie powstrzymać :-P

 

plany na auto są , na silnik też są . Wszystko napisze niebawem , napewno nie będzie to poziom prac jak w e28 . Ale wyjdzie wszystko w praniu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości... M technic kupowany u nas czy za granica? Bo zastanawiam się czy trzeba dobrze szukać, czy mamy tylko sam połamany i poklejony szajs na rynku ;)

 

m technic kupiony na allegro :P więc w polsce o gościa co nie mieszka w polsce :lol:

 

zmiana koloru będzie , trzeba wkońcu dobrac coś pod lampy tylne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

a wiec tak , powoli nadchodzi dzień sądu dla "korniszona" 

 

w planach zmiana koloru i shadowline :P  długo zastanawiałem sie jaki kolor wybrać , padło biały albo czerwony  :mrgreen:

 

wybrałem czerwony :P

 

mniej więcej będzie to wyglądało tak , ta ma chromy ale u mnie napewno ich nie będzie 

 

e30kolor2_zpscf839419.jpg

 

e30kolor1_zpsdb596247.jpg

 

jaki jest nazwa tego koloru ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w każdy tylko nie czerwony, ale powód jest tylko jeden. Sam mam wąską czerwoną coupe, która rodzi się w bólach, a Twoja będzie dużo ładniejsza, także wybierz chłopie inny kolor, czerwona jedna już jest zrobiona extra, mam na myśli Deestego czerwonkę :D

 

BTW, ten kolor to taki jak mój i Deestego właśnie, czyli zinnoberrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...