Skocz do zawartości

[E38] Gasper -> 728i


Gasper

Rekomendowane odpowiedzi

Moje maleństwo. Od momentu zakupu, oprócz wymiany mnóstwa elementów eksploatacyjnych, doposażyłem autko w:

 

- 19" BBS RXII z oponami Pirelli P-Zero Rosso

- przednie sprężyny obniżające KAW

- Tylne lampy czerwono-białe, boczne i przednie kierunkowskazy w kolorze białym (wszystko ori BMW)

- przednie reflektory ksenonowe BMW (Bosch)

- lusterko wewnętrzne fotochromatyczne

- lampka wewnętrzna z drewnem i chromem (750i)

- tylne popielniczki w drewnie (750i)

- uchwyty nad drzwiami w podsufitce obite skórą (individual)

- klamki wewnętrzne podświetlane (Lichtpaket)

- odtwarzacz CD Alpine 9854R

 

 

 

Plany na przyszły sezon:

 

- spryskiwacze reflektorów

- el. siedzenia (łamane)

- zmiana opon na takie z delikatnie wyższym profilem. Obecny rozmiar kół dedykowany jest do E60.

 

 

Pozdrawiam

 

img0344do6.jpg

 

img0190wb1.jpg

 

img0181fx3.jpg

 

img0193ey6.jpg

 

img0044pv3.jpg

 

img0045ki1.jpg

 

img0050kv2.jpg

 

img0047hu6.jpg

 

img0048iq7.jpg

 

img0561lr5bq3.jpg

 

img0042ik8mh1.jpg

 

img0100dp6.jpg

 

img0099tb4.jpg

 

img0114cp2.jpg

 

tapetkaru8.jpg

 

mordy4zc1.jpg

 

bbbbbbbbbbbce4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przód i tak obniżyłem już o około 30mm. Tylne sprężyny na razie leżą nieruszane. Tak jak pisałem - założę opony z wyższym profilem i nie będzie takiej szpary w nadkolach. Póki co nie mam na to czasu i ochoty. Gwintu nie mam zamiaru montować :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę ładna bunia :wink: na większym profilu chyba rzeczywiście będzie lepiej, jakie teraz są tam oponki??

 

Pozdrawiam

 

Z przodu 245/35/19, a powinno być wyżej. Z tyłu 285/30/19 - tak samo. Profil musi być 5% wyższy i tu i tu. Koła pochodzą z e60, więc siłą rzeczy są mniejsze. Na zwykłych 16" i prawidłowym rozmiarze opon koła szczelnie wypełniają nadkola :) Tylko tak jak pisałem - nie mam już siły szukać opon, zmieniać ich, szukać kupca na stare... Zrobię to w przyszłym roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kebab do snucia, 7er do snucia, to czym sie powinno szybko przemieszczać :?:

nie mówie o szaleństwie M3 , ale szybkiej dynamicznej jeździe

 

szybko przemieszczac ? a po co ? spieszy ci sie gdzies ? bo ja juz chyba z tego wyroslem ;)

 

coraz bardziej mnie bawia ci wszyscy pchajacy sie na hama i wyprzedzajacy gdzie sie tylko da, tylko po to zeby do nastepnej krzyzowki/ronda dojechac o jeden samochod szybciej .. po co ?? ;)

 

a jak chcesz faktycznie szybko przejechac europe to //M5 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko przemieszczac ? a po co ? spieszy ci sie gdzies ? bo ja juz chyba z tego wyroslem ;)

coraz bardziej mnie bawia ci wszyscy pchajacy sie na hama i wyprzedzajacy gdzie sie tylko da, tylko po to zeby do nastepnej krzyzowki/ronda dojechac o jeden samochod szybciej .. po co ?? ;)

 

Też czasami lubie jechać 60km/h środkowym pasem wywalony w fotelu i obserwować przemieszczających sie zmieniaczy pasów i szarpaczy sprzęgła,ale 2.8 w E-38 to nieporozumienie,przynajmniej dla mnie,męczyła by mnie jazda takim autem.Co nie zmienia faktu że autko fane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modląc się wyprzedzam codziennie inne auta i jeszcze się nie rozpieprzyłem o żadną ciężarówkę jadącą z naprzeciwka. Włosy mi niestety ze stresu wypadają, i zamknąłem się w sobie jak mnie polonezy z przyczepką wyprzedzają :wink: Jestem królem prawego pasa jadąc ciągle 60km/h. Przepuszczam wszystkie tiry, bo mnie co chwila oślepiają w lusterkach. Dziewczyna mnie zostawiła, a jej ostatnimi słowami było: "Byłbyś cool gdybyś miał choćby 730i, a tak jesteś looserem. Nie mogę dłużej z tobą być. Wstyd mi się z tobą pokazywać na mieście". Po tej akcji postanowiłem sprzedać 728i, ale nikt nie chce jej ode mnie kupić. Tak się z nią targam od paru miesięcy i niektórym ludziom proponowałem nawet dopłatę z mojej strony, ale mimo to nie chcieli ode mnie tego zbuka. Kto mi pomoże?

 

 

 

A teraz na serio.

W ciągu dwóch lat użytkowania e36 zastanawiałem się nad tym jakie autko kupić jako następne. Jeździłem każdą wersją e38 oprócz V12 i świadomy wybór padł na 728. Miał być 728i w automacie, ze skórą i z autom. klimą. Odpowiadały mi w nim osiągi, spalanie i koszty utrzymania (z naciskiem położonym na silnik). Poszukałem i kupiłem ją, drożej niż niektóre V8, właśnie ze względu na nienaganny stan ogólny. To nie problem wejść na allegro i kupić 740 z milionem km przebiegu i rozklekotanym silnikiem (a takie dość często trafiałem w PL).

 

728i swoim charakterem przypomina mi e32 735i, które bardzo lubię i również brałem je pod uwagę przy szukaniu auta. Większość kilometrów robię na autostradach, a tam te dwie sekundy od 0-100km/h nie robią aż takiej wielkiej różnicy :wink:

 

Nie urodziłem się dzisiaj, więc gdyby auto mi nie odpowiadało, to bym go po prostu nie kupił :wink: Od chwili zakupu zrobiłem prawie 10 tys. km i nadal jestem zadowolony 8)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam . Koledzy , ciekawi mnie tylko ile który z Was przejezdza kilometrów rocznie swoim autkiem??? Na pewno auto na tłustej feldze wygląda fajnie tylko jakos nie wyobrazam sobie przejechania długiej trasy z przeswitem 2 cm.Ja musze jezdzic jakies 80000 km w roku i i tak mam pojechane po kregosłupie od tych naszych dziur.

Siódema jak dla mnie cukierek felgi ładne .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...