Skocz do zawartości

[e24] ///HTT BIG COUPE 633CSI


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Ja siem pytam jak tam wloszka...bo tam normalnie telepie mnie polaczenie wnetrza i czarnego sufitu;)

 

Wracajac do big coupe.obstawiam Osieck.bo jak sami wszyscy mowicie.ruchow sporo.teile zawiasu przymiarka rolki...srodka juz nima.

Co do agregatu osobiscie chcialbym zobaczyc m54.pod maska ale chyba ma zostac b35.sugerujac sie wczesniejszymi wypowiedziami.

 

Czekamy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sobie jeszcze 18" przymierzyłem,a le chyba jednak futura w 17" będzie najlepsza

 

63333_zps9ee0557e.jpg

 

co do motoru, to m30b32 pali, jeździ i na pewno na b35 nie ma sensu zamieniać

 

ale jeśli chodzi o m54 to trochę mnie korci taki swap, gdyż nie kojarzę takiego autka a i o swapy takie miałem zapytanie juz dwa razy

 

zresztą - za szóchą dwie m54 leżą, więc daleko nie trzeba szukać

 

Mój kalendarz prac nad swoimi autami w przeciwieństwie do niektórych nie kręci się wokół dwóch imprez w roku na których muszę za wszelką cenę zabłyszczeć z czymś nowym itp...

 

Ja już mam 10 lat zabawy z BMW za sobą i naprawdę to, że stoi sobie e34 czy e24 albo e31, a nawet, że na codzień sobie śmigam e39, to już jest jakaś tam satysfakcja... Skończone projekty raczej szybko się nudzą, więc wole przedłużac okres robienia lub zbieractwa. Do dziś żałuję, że krecika sprzedałem. Mam teraz to co chciałem, a to w jakim stanie skupienia jest to na daną chwilę nie ma dla mnie większego znaczenia.

 

ps. Włoszka stoi pod daszkiem i dojrzewa jak wino, a nawet chyba miała urodziny 25 w styczniu :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie na przekór wszystkim wsadzę na czysto m54 i popizgam 6er na track dayach, zamiast się fapać na m30 z wypolerowanym deklem dwa razy do roku na GF :D

Każdy ma swoje priorytety, ale na co mi 3 auta do stania i patrzenia, jak największą frajdę daje budowanie pod siebie i jazda BEEM, hehe...

 

Będzie 6r z r6, 5er z v8 i 8er z v12

 

Wnętrze jakby ktoś chciał  też jest do wzięcia :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...