Skocz do zawartości

[E36] czerwony bezdasznik by viviek - 330i


viviek

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem zadowolony z jakości lakieru, gdyż pod światło ( słońce )  widać rysy, kółeczka, hologramy, więc zakupiłem zestawik do polerki +  środek do skóry
cały piątek od rana chciałbym poświęcić na korektę, efekty w weekend

74068b397f3c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zeszło mi ogólnie koło 24godzin na korektę WTF

jest to moja pierwsza korekta, która robiłem sam

różnica jest spora, udało się usunąć na moje oko jakieś 70-80% rysek, ogólnie robota jest fajna przez pierwsze kilka godzin, potem jest masakra :) już wiem czemu to tyle kosztuje i czemu tyle czasu na to trzeba

 

Przebieg:

1) mycie na myjce ciśnieniowej na mieście

2) mycie w garażu w celu usunięcia odrobinek kurzu

3) glinka, myślałem że mam czysty lakier icon_biggrin.gif, ale się pomyliłem

 

fc71c0e6694b.jpg

 

4) po glince ponowne mycie

5) wytarcie do sucha

6) maskowanie

 

bc0f30d1ffc5.jpg

 

7) polerka, musiałem użyć pasty menzerna FG500 ( agresywna ) gdyż tylko ona daje radę na moim lakierze coś ściągnąć, potem menzerna PF2500 następnie menzerna SF4500 i na koniec wosk collinite 476

 

Przed:

ca569533afb6.jpg

 

e9e3a19eac36.jpg

 

b57901dd8160.jpg

 

Po

 

67dcd2b578a5.jpg

 

ff6072c65dac.jpg

 

14e7836e229a.jpg

 

ef3b1c616451.jpg

 

97d4a3af10b6.jpg]

 

513a2ea17884.jpg

 

jako, że po wymianie silnika strasznie chodził zamulony i spalał większe ilości paliwa, postanowiłem wymienić świece, jak się okazało był to strzał w 10

połowa poprzednich by była strasznie czarna, jakieś bosch'owskie

 

84e8a8d8abf8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygodniej było wykręcić tylne lampy i ściągnąc listwy ze zderzaka? Chwila moment, pewnie zajęłoby mniej czasu niz oklejanie tego wszystkiego :) Ale gratuluje samozaparcia, polerowanie w garazu podziemnym łatwe pewnie nie było 

 

no ale potem i tak musisz zamaskować tą dziurę żeby pasta nie naleciała do bagażnika, o dziwo dobrze mi sie robiło w garażu bo stała temperatura, brak pyłków no i światło halogenowe z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć z przygotowań do gościnnych odwiedzin zlotu WROCLOW - Czillen Am Grillen,
najchętniej bym zjechał przód o 1-2cm w dół, lecz problem to taki, że to mój daily car, a przed samym domem mam 4 progi, których nie sposób ominąć, a już przycieram

 

9fea016ffc23.jpg

 

92ade45f3fd5.jpg

 

d50e8c91080a.jpg

 

39556a320199.jpg

 

5Kvejt.jpg

 

5MChOQ.jpg

 

QGFmFT.jpg

 

wiEwkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

taki zakup sie trafil, pompowane ledzwie

 

f490d31062f9.jpg

 

może zaczne poszukiwania nowego koła na przyszły sezon ( co najmniej w 18" )
może styling 95 ?

 

sqikbt.jpg

 

może coś rzadko spotykanego Felgi 18" BMW DYNATECH CARLINE 5X120 3TLG (5554498757) - Allegro.pl - Wiêcej ni¿ aukcje.

 

może zostane przy mito icon_biggrin.gif OZ Mito 18" BMW 3tlg skrêcane 8,5 i 9,5 nie BBS RS Futura Poznañ Stare Miasto ? OLX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sam mam takie u siebie. oz mito typ II wychodziły fabrycznie w 18 calach jedynie w 2tlg, wyjątkiem był typ 1 gdzie rotor był schowany pomiędzy rant i bęben (KORR, jeżeli się mylę popraw mnie). Tutaj ewidentnie widać rotor na wierzchu i brak nacięcia rozdzielającego bęben od rantu. Oczywiście można z tego zrobić customy ale chyba gra nie jest warta świeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja zielony jestem dlatego prosiłem ewentualnie Korrespodenta o weryfikację tego co napisałem ale trochę swoich szukałem i sporo też przeczytałem w necie ale to wiadomo wszystkiego i niczego można się dowiedzieć :) Po prostu te z linku wyglądają identycznie jak moje jedynie posiadają inne parametry i stąd takie moje zdanie, tutaj zdjęcia moich dla porównania https://www.facebook.com/1425214707760548/timeline/story?ut=43&wstart=0&wend=1441090799&hash=-8539105869828189563&pagefilter=3

 

Vivek, sorry za spam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie żartujesz z tymi S95 ?

 

 

Uchowaj panie od tych stylingów !!! A elmo po czym wnioskujesz że to 2tlg ?

 
co proponujecie w takim razie ?  ogólnie to chciałbym zrobić lepszy spas niż teraz na 17 ale nie mogę już przodu zjechać w dół bo obcieram przed 4 progami przed domem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...