Skocz do zawartości

[E30] Marcine30 vel Bobik Cabrio


marcin-e30

Rekomendowane odpowiedzi

Doradzcie mi. Mam problem z zalozeniem Hartge na przód , przez zaciski brembo 4 tłoczki . Musze dac dystans 27mm zeby zacisk nie ocieral , malo tego przy max zwalonym camberze koło nadal mocno wystaje z obrysu blotnika. Musze zmienic Hamulce tylko na jakie z czego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Następne hamulce kupione i wstępnie miały pasowac, niestety po dokładnym pomiarze nie da rady tego upchnąć. Hamulce to K-sport 8 tłoczków i tarcza 330mm

Przy Hartge hamulce jakie musze zastosowac coś co ma tylko po jednej stronie tłoczki.

 

Jak ktos ma jakis pomysł na dobre hamulce to pisac ; Z czego i dobzre by było zeby tarcza miała 300mm+

 

Jak by cos oddam tanio kompletne Hamulce do e30 Brembo 4 tłoczkowe z tarczą, klockami i adapterami

Oraz zaciski k-sport i tarcze skręcane 330mm i 8 tłoczków

 

imag0269-1.jpg

imag0270-1.jpg

imag0271-1.jpg

imag0272-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Czas leci nie ubłagalnie od ostatniej wizyty mineło prawie 6 miesiecy . Było pare powaznych problemów z silnikiem a konkretnie z elektryką. Dzięki Wojtkowi z Groupe AiE problemy zostały rozwiązane  mistrzowsko ogarniają swapy.
Kilka foto

1897698-1637670353151428-640193962765557

Zraz po złozeniu silnika e30 w drodze do domu 300km obyło sie bez najmniejszego problemu
dsc-0147-1.jpg

To juz w domu zostaje tylko detaling i spas

dsc-0179-1.jpg

dsc-0180-1.jpg

dsc-0181-1.jpg

dsc-0182-1.jpg

dsc-0183-1.jpg

dsc-0184-1.jpg

dsc-0189-1.jpg

A przez zime chciałbym uszyc nową tapicerke wraz z deską i tunelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od zeszłego tygodnia bawie się tapicerką, oczywiście z pomocą fachowców. E30 Będzie cała w bardzo ciemnym brązie. Przez przypadek trafiłem dywan w idealnym stanie również w brązie. Oczywiscie kolory odbiegają mocno od rzeczywistości wina kalkulator. Mocno zastanawiam się nad zagłówkami na tylniej kanapie. Sorry za kiepskie foto . Tapicerka na ostatnim foto jest tylko narzucona na gąbki boczków

dsc-0194-1.jpg
dsc-0207-1.jpg

dsc-0208-1.jpg

dsc-0220-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Dzięki pany za miłe słowo, to cieszy:)  Odpowiadając na wasze pytania. Klamki oczywiscie bedą czarne , Dałem się podpuscic kumplowi.

Co do wnętrza Miało byc wszystko w skórze i tak zrobiłem mój efekt został osiągniety. Bardzo zalezało mi na kieszeni w desce, Niestety jest to bardzo trudny temat do ładnego i estetycznego wykonania.

W ten weekend bede walczył ze spasowaniem koła z błotnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...