Skocz do zawartości

[E36] 318i CABRIO INDYVIDUAL BGR By. Siwy p-ń


Siwy p-ń

Rekomendowane odpowiedzi

słabe koło, lepiej było jakąś dobrą jednoczęściówkę wsadzić.

fotele fajne, tylko strasznie się gryzą z resztą wnętrza. chyba wolałbym jeździć na starych, odłożyć kasę na obszycie i od razu gotowe włożyć.

eckenów też nie lubię, ale do tego koloru mogą być.

poza tym bardzo fajne auto :D komorę silnika trzeba było przy swapie umyć.

 

PS. będzie class II na podwyższeniach? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło zostaje bo mi sie podoba a Sznycle chiałem ale nie dałem rady z $. Fotele wjechały takie bo na zwykłych taboretach nie da sie jezdzic :D Komory nie zdarzyłem umyc bo mechanik poprzesówał termini i wsadził silnik szybciej niz miał :) Może na przyszły sezon wjedzie inne koło. Barany zamontowalismy na wymyslony przez nas patent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem miałem je w poprzednim e36 coupe ale w niech się tak za***iście siedzi ze nie mogę się z nimi rozstać. Przyjdzie czas to obszyje je w kolor i będzie gitara. Niestety późno zacząłem mody i nie dam rady ogarnąć wszysttkiego na germana i mam nadzieje ze to zrozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor wcale tu nie pasuje wnętrza.Mam ten sam kolor auta ale ja niestety ustąpiłem z modami.Chyba wiesz jak wygląda m3gt i tylko tu vadery w słusznym kolorze,felgi totalny minus(sam kiedyś o nich myślałem)Ale progres duży więc duże brawa

pokaż foty jak to wygląda?po chotowej ani zdjęcia w całości jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Auto widziane jakiś miesiąc temu na Dąbrowskiego, zjeżdżałeś z Dąbrowskiego na wysokości Smochowic, po Twojej lewej stronie mijałem Cię błękitna e39 w sedanie  :wink: Auto w ruchu robi mega robotę, bardzo podoba mi się połączenie tego odcienia budy z wnętrzem :) Dobra robota  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...