Skocz do zawartości

[e36] ADI OZ Czarnula


ADI OZ

Rekomendowane odpowiedzi

decyzja zapadła jak znajdę ranty i bębny to zmieniam docelowo szerokości mają zostać takie same przód 3j rantu bęben 6,5j i tył rant 3,5j bęben 7 jak nie to felga do zamiany lub sprzedaż  :roll: teraz mogę sobie tylko popatrzeć :cry:  źle odrobiona lekcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył proponuje ci dać bęben 6.5'' rant 3.5 i rotor między bęben a rant, dzięki czemu felga bardziej się schowa w nadkolu, a na przód  6'' bęben i 3'' rantu, tak samo rotor między rant a bęben.  Setup jaki uzyskasz na przodzie to:  9.5'' a tył 10.5''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki naprawione :-P

 

Na tył proponuje ci dać bęben 6.5'' rant 3.5 i rotor między bęben a rant, dzięki czemu felga bardziej się schowa w nadkolu, a na przód  6'' bęben i 3'' rantu, tak samo rotor między rant a bęben.  Setup jaki uzyskasz na przodzie to:  9.5'' a tył 10.5''

tak tylko czy nie będzie problemu z centrowaniem bębna? kto ma tak skręcone rolki niech się wypowie na obecną chwile czekam za kluczem do rozkręcania OZ-ów  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak tylko czy nie będzie problemu z centrowaniem bębna? kto ma tak skręcone rolki niech się wypowie

 

W ubiegłym sezonie na AC schntzer rennsport typ 1 miałem tak skręcony tył na 10.5'' opona 225/35 i nie było żadnych problemów, a dojeżdżałem do pracy codziennie w jedną stronę po 11 km. Tutaj możesz Sobie zobaczyć ze gość też miał tak skręcone i nic się CHYBA nie stało :)

http://forum.bmw-syndykat.pl/index.php?/topic/7177-e36-coupe-330is-by-ivansusanin/page-17&do=findComment&comment=272906

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kurczę, ale ja nie rozumiem, od 20 lat ludzie modzą kebaby, najpopularniejsze germanizowane BMW (w dziale PD 58 sztuk galerii ze 103 wszystkich), zrobione już chyba na wszelkie możliwe sposoby, i jeszcze takie fak apy się zdarzają, według mnie to nie jest źle odrobiona lekcja tylko w ogóle tej lekcji nie było, bo się nie chciało czytać i posprawdzać tematów. Ani nie mierzone et, ranty też podobierane nieodpowiednio, tak jak ktoś napisał na pierwszy rzut oka nie miało to prawa się zmieścić. Naprawdę lepiej czytać, albo popytać ludzi niż kupować felgi za tysiące złotych i zostawać z ręką w nocniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest8,5 et 13 na wszystkich to z przodu doleciało 1J rantu a z tyłu aż 2J ,poprawic Mnie jeżeli źle licze przód ma et0 a tył MINUS 13 więc grubo przesadzone do kebaba,aby tył zaczął wygladac musisz zmienic bęben na 7J a rant 3-3,5J,a z przodu rant nie wiecej jak 3J ,a bęben nie więcej jak 6,5J

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema odgrzewam kotleta czarna ma się dobrze felgi rozkręcone i skręcone na nowo teraz jest przód 9,5 rant 3j z oponą 205/40/17 i tył 10,5 rant 3,5 z oponą 225/35/17 i siadło moim zdaniem dobrze choć przód mógł by lepiej a z reszta oceńcie sami   :roll:

 

789dc9b7cbf88692med.jpg

 

be2b3f718c136ef6med.jpg

 

d0aa81d0d9c8a890med.jpg

 

3931116739f57e94med.jpg

 

wpadła też customowa dokładka pod seryjny zderzak 

 

e2e0e411e46deb58med.jpg

 

96dad145d294b399med.jpg

 

d88376f799e7447fmed.jpg

 

a5a3383960b2268bmed.jpg

 

e13e02318e421098med.jpg

 

711d568427506c26med.jpg

 

a88bfbfe1b368279med.jpg

 

35579e8da9dec16amed.jpg

 

7d01906746344772med.jpg

 

5393c84dc147d369med.jpg

 

a50a5fbba510d26dmed.jpg

 

no i filmik miłego oglądania 

https://www.youtube.com/watch?v=0xG-4Me-Ujo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że zrobiłeś tak jak napisałem :-)

et zmierzyłeś jakie teraz uzyskałeś?(skreciłes rotor ory czy na kanapke?

ps.dokładke sam zrobiłes czy zaadoptowana od czegoś? :-P

 

jest dobrze ale dalej jest niedosyt,pozdro

Zdjecie nr 8 (to od tyłu) mówi , że chyba nie wszystko jest dobrze...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie felgi skręcone standardowo rotor od tyłu przód bęben 6,5j i tył 7j,kąty myślę spoko auto ma dożywocie u mnie nadal się rozwija  8) tył siadł pięknie ale przód do poprawki zastanawiam się nad oponami 195/40 i innym zawiasem

 

MaziONE chodzi ci pewnie o nadkola tył na foto wyglądają jak by były daszki spokojnie w realu jest tylko zrolowany rant od środka  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9,5J z przodu i chcesz dawać 195 opone??wtf!!!jeżeli nie jestes zadowolony z naciągu zmień producenta opony,a nie jej szerokość

z przodu są Nankangi ns2 a z tyłu fallken który się naciągnął hardcorowo 

 

Mi tez czegoś teraz jeszcze brakuje ale chyba wiem może tylny M pakiet, lotka z tylu delikatna i relingi!

 

Pozdro

relingów nie będzie co do wydechu na razie zostaje to tylko m52b20 z czasem się zmieni to i wydech porządny wleci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...