Skocz do zawartości

[E46] 330Ci Binio


Binio-LODZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Trochę murzyńskie jak to KUJON ujął

Gdzie? :lol:

 

Dziwne, że właśnie Ty kombinujesz z takimi kołami.

 

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź :mrgreen:

 

Generalnie rynek 3TLG w 18 calach i więcej w naszym pięknym kraju wygląda nieco słabo... poza tym futury juz były, ACS również, RH też... więc czasami coś innego też jest potrzebne a przy okazji mnie się podoba ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto ci ramke halogena zapindolił ??? :wink:

 

Życzliwy pewnie :lol:

 

ps robię teraz kopie twojego niestety z 2 w vinie ;)

 

Pokaż to cudo.

 

obstawiam że tył na tych oponach nie będzie trzymać powietrza

 

Magik który mi to naciągu ma już stary sprawdzony sposób- więc zobaczymy czy i tutaj się sprawdzi i nie będzie uchodziło.

 

Fajnie spasowane, całośc bardzo przyjemna, coś mi się wydaję,że te koło fajnie wyglada w ruchu, pozdro

 

Normalną ludzką sesję zrobimy niedługo.

 

Mi tam koła bardzo pasują do tej budy bardzo fajnie to wyszło jedynie z tyłu ciut za mocny naciąg ale poza tym świetnie to wyszło i zawsze coś innego.

 

LUBIE TO :mrgreen:

 

mi rowniez sie podoba! spas jest juz ok,jednak 225/35 he he ja mam dunlopy 225/35/18 na 10,5J i od 2 miesiecy nic nie pompuje, trzymaja idealnie cisnienie, naprawde jezdzi sie ok

 

Te 235 założone są na sztukę by sprawdzić jak to będzie grało, trzeba jeszcze parę rzeczy dopracować by bez stresu poruszać się po Åódzkich kraterach :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadło ;) tył faktycznie troche hardocre :P teraz to juz tylko BLING BLING :D dachu nie masz, murzynem już zostałeś :P

 

Ogarnij w końcu jakieś zdjęcia porządniejszym sprzętem :P i oddaj żonie mikrofalówkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koło wygląda ciekawie tylko jak ty na tym jeździsz... ja u siebie mam 9.5cala et27 opona 225/35 i dopiero po usztywnieniu gwintu przestało przycierać o nadkole...

 

Istotnie miałem z tym mały problem bez zrobienia kątów i na słabej sprężynie.

Ale sprawa już załatwiona.

Zrobione kąty i wleciały springi od Stammka - niemalże betonowe auto prowadzi się ok. i nie straszne są hopki - można w zasadzie normalnie jeździć.

 

A tymczasem z niedzielnego spotu STANCE ÅÓDŹ znalazłem coś w sieci

10257424_679301918816638_1726606052043981398_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...