Skocz do zawartości

[e39] kumor07- 546i Alpina


kumor07

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po powrocie ze statku byłem w odwiedzinach u lakiernika , niestety ma mały przestój, bo był chory , i auto odbiorę dopiero 16/17 marca , dotarł do mnie także środek , niestety nie było mnie przy odbiorze , a nie obyło się bez niespodzianek, ale to się ogarnie  ;)

Ogólnie lakier mam o numerze 297 lecz nie jest to metallic lecz perła  :P
J780MSU.jpg?1
 robota wre :
saB93Be.jpg?1

zderzak został ogarnięty i wygląda jak nówka ( jeszcze w podkładzie)
o4bD6XE.jpg?1

zamówiłem także nowe nerki , boczne kierunki oraz emblematy na maskę i klapę oraz dysze spryskiwaczy i wężyki od Marcina
zi6Hc8r.jpg?1
AaXGlkz.jpg?1
nAQSgN4.jpg?1
No i środek :
CE0OuNf.jpg?1
XJCpbax.jpg?1
ZwMrM8B.jpg?1
3If8ezO.jpg?1
qxrKZu0.jpg?1
6RIsSnG.jpg?1

tak jak pisałem nie obyło się bez niespodzianek :
oNqB3xH.jpg?1
Jkl1z6Q.jpg?1
 i teraz pytanie czy da radę przełożyć tą skórę i rączkę ??
no i teraz najlepsza niespodzianka . Moja dziewczyna pod moją nieobecność zamówiła środek do skór i wyczyściła je bo były mega brudne, i wysyłała mi zdjęcia na bieżąco   :ok:

NjdUa1B.jpg?1
Sabzjc6.jpg?1

przed czyszczeniem :

JtPWbf9.jpg?1
kDJ7wBF.jpg?1
HqZNSMD.jpg?1

no i po :

3Q20fND.jpg?1
IcHmTkT.jpg?1
xcwoGsm.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do boczka to da się przełożyć rączkę, skórę raczej też choć ja przekladalem tylko rączkę , przy okazji napraw tez fotel bo szwy delikatnie widać puściły ,generalnie

grube mody na duży plus

Właśnie miałem do Ciebie pisać , bo widziałem że przekładałeś tą rączkę :) masz na sprzedaż ten boczek ?? bez tej rączki ?? Fotel się ogarnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto odebrane od lakiernika , ale żebym był zadowolony to , jeszcze trzeba poświęcić autu trochę czasu , na razie mała zapowiedź :
 Przed wstawieniem :
hPJOjJC.jpg?1
po odebraniu ,bez spoilera :
Geua6fm.jpg?1
zastanawiałem się czy go montować ale decyzja zapadła i jest :
I0qQdaK.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po powrocie Orła z rejsu, trzeba było mu pokazać graty i wziąć się do roboty ( bez niego bym tego nie ogarnął  :suchy:  ) jeszcze nie jest skończone , ale to już tzw detale. Póki co wygląda to tak :

Ledwo zaczęliśmy rozbierać i zaczęło się polewanie na lepszą pracę hehe :
zbr5okh.jpg?1
q6uHj8m.jpg?1

Szary środek wyleciał :
0S78jhH.jpg?1
WP5PrlY.jpg?1

A wleciał czarny :
5WhmfBD.jpg?1
6cArwdT.jpg?1
ljdHdye.jpg?1
zEBjpqh.jpg?1

Wleciały fotele z M-ki i kiera z Alpiny , niestety nie działa mi jeszcze zmiana biegów z kiery bo nie wiemy w jakie piny w kostce się wpiąć .

0PSgu9p.jpg?1

Carmelowe obudowy foteli zostały pomalowane na czarno , dla mnie wygląda to od razu lepiej :
wUsmO9P.jpg?1
BvttQZz.jpg?1
UF3Jabb.jpg?1
05Xs3xe.jpg?1

Parę fotek z zewnątrz , gwint jeszcze nie jest dokładnie ustawiony bo czekam na dystanse i wtedy się go skręci .
KjbcdjV.jpg?1
nT7aB3z.jpg?1
ROarY9R.jpg?1
RB2ZdCd.jpg?1
YsGGxNt.jpg?1
KawE7GU.jpg?1
YFr5ASK.jpg?1
33FQUSa.jpg?1
MjBsBSE.jpg?1

Wleci jeszcze czarna tylna półka , bo tego jeszcze brakuje . Lepsze fotki się zrobi jak się wszystko do końca poskłada . Jeszcze raz dzięki Orzeł  :drunk:  :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście to wszystko wygląda i roboty było w cmok ale widać że było warto :wytrysk: I może do lepszych zdjęć pozbyć się przedniej rejestracji wstawić dokładkę (każdy pewnie wie o co mi chodzi) i wtedy porobić fotki myślę że wtedy dobrze wyjdą zdjęcia.Ale to takie moje widzi mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z nielicznych ktory jak ja uwaza ze doly czy tyly foteli stroja najlepiej w czerni;)

 

klasa to wyszlo.

kola na zewnatrz i bedzue petarda;)

przy czarnym dywanie musiały być czarne doły.

jakby dywan był jasny to chyba wtedy w kolorze by pasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zmieniaj, sznycel dobry był do sznycla ;)

więc zmieniaj zanim alpina3tlg wpadnie :)

Te mito II to są 2tlg więc raczej odpadają . Jako że felgi ACS zmieniają właściciela to może ma ktoś na zbyciu jakieś 3tlg ?? Jak coś to proszę pisać na PW oferty . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wpadł Orzeł i zrobiliśmy wstępne przymiarki , dziś zamówiłem opony także niedługo będzie poskładane do kupy :)

 

I5ZC10j.jpg?1
QbUSzAL.jpg?1
u9BdHV4.jpg?1
rqFGirt.jpg?1

Orzeł też chciał zobaczyć jak na e60 to wygląda no i stwierdziliśmy jednogłośnie że 18'' jest stanowczo za małe do e60 :)
uJdQPNe.jpg?1
OxmYPmM.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...