Skocz do zawartości
kumor07

[e39] kumor07- 546i Alpina

Polecane posty

mi osobiście ten pakiet co masz się nie podoba, może gdyby faktycznie auto poszło nisko i dostało szerokości byłoby lepiej, ale to kwestia gustu i to Tobie ma się podobać przede wszystkim. pozdro.

Auto jest nisko , na gwincie miałem jeszcze 2cm luzu ale e39 ma tą wadę że haczy podwoziem, jak jest zbyt nisko. Szerokości wpadną na pewno ale najpierw nowy lakier i ceramika.

Panie piękna przemiana!! :) .... osobiście robie mojemu koledze e39 w mpakiecie z m62b44 na wolnym wydechu czarnym suficie itp i wiem jakie koszty pochłania ten samochód..... to jest pożeracz finansowy ale gratulacje za wytrwałość i samozaparcie przy tak grubych modach!

no i powiele zdanie kolegów.... szerokości na kole...... szerokości i bedzie pięknie!!

Dzięki piwo  no nie powiem że nie pożera hajsu , wole nawet nie liczyć . A to dopiero początek 8)

Dzięki piwo  no nie powiem że nie pożera hajsu , wole nawet nie liczyć . A to dopiero początek 8)

tylko wiesz ze już bedziesz musiał z tym autem zostac do końca życia?! :D

Dzięki piwo no nie powiem że nie pożera hajsu , wole nawet nie liczyć . A to dopiero początek 8)

tylko wiesz ze już bedziesz musiał z tym autem zostac do końca życia?! :D

Nie wiem [emoji1] czemu ?? :)

Tak jak pisałem wyżej , będę szedł w kierunku Alpiny , a co za tym idzie trzeba zbierać graty  :P  No to dziś zakupiłem pierwsze z nich a mianowicie spoiler i tą klapkę nad wydech niestety pęknięta ale się pospawa  :

rsMQBJo.jpg?1
FF3Oyi5.jpg?1
uR2yCuS.jpg?1
FHzGIn4.jpg?1
OzvqO4V.jpg?1

Auto jest piękne, Mpakiet do Alpiny byłby bez sensu.

Masz oryginalny piec ( którego zazdroszczę ;) ) i chyba warto iść w Top-Serię.

Wąskie sznycle faktycznie słabe, szczególnie z tak głębokim odsadzeniem.

Osobiście wrzuciłbym jakąś dużą rolkę Alpiny , np. 19" (tak, wiem że bluźnię) i cieszył się Top-Zustand Lalką :)

Powodzenia

Auto jest piękne, Mpakiet do Alpiny byłby bez sensu.

Masz oryginalny piec ( którego zazdroszczę ;) ) i chyba warto iść w Top-Serię.

Wąskie sznycle faktycznie słabe, szczególnie z tak głębokim odsadzeniem.

Osobiście wrzuciłbym jakąś dużą rolkę Alpiny , np. 19" (tak, wiem że bluźnię) i cieszył się Top-Zustand Lalką :)

Powodzenia

Kolega zapodał mi inny pomysł , zrobić customa 3tlg z felgi alpiny :) ale to się zobaczy, narazie fele zostają te ale możliwe że wpadnie szerszy parapet, ale narazie tylko na tył :)

Zbrojenie się na sezon ciąg dalszy   :P  dziś zamówiłem całe wnętrze , fotele , kanapa , boczki , listwy, tunel środkowy, i cała deska :) , wpadła też kierownica od Alpiny , listwy progowe oraz zderzak przedni , w słabym stanie ale że i tak idzie do lakierowania to się go ogarnie , no i w końcu w środę wstawiam auto do lakierowania , bo póki co nie mogę już patrzeć na to auto . Nie mogę się doczekać jak złożę wszystko do kupy  :}  :P
9oKQ9NL.jpg?1
mZi4pe2.jpg?1
U5oqmDf.jpg?1

DqQ9GRb.jpg?1
pHVdSdR.jpg?1
oNUAiWg.jpg?1

Mam pytanie jak rozwiążesz problem obdartych spodów foteli? Będziesz to jakoś naprawiał? (jeśli tak to jak) czy zostawiasz tak jak jest. 

Mody super, to wnętrze robi robotę :)

Mam pytanie jak rozwiążesz problem obdartych spodów foteli? Będziesz to jakoś naprawiał? (jeśli tak to jak) czy zostawiasz tak jak jest.

Mody super, to wnętrze robi robotę :)

Te plastiki kupię nowe :)

Fotele z leszna wisiały jeszcze dziś na allegro.

Prawdę mówiąc kiczem trąci ten spoiler i to mocno... chyba zbyt często wchodziłeś do tematu Brodera i jego M3 :mrgreen:

Będzie piko bello z kolorem nadwozia, sam miałem chwile smaka na to wnętrze :P

Ja się też zastanawiałem nad nim trochę , ale jak już zadzwoniłem w ich sprawie i jak koleś zjechał z ceny to żal było nie kupić :-P

będzie działała zmiana biegów w kieronicy :)

Wszystko będzie działać 8)

Bedzie sie dzialo ;)

Będzie będzie , nie mogę się doczekać aż wszystko poskładam :mrgreen:

Tapicerka bardzo ciekawa, ale szkoda, ze nie ALPINA, wkoncu ten kierunek wybrałeś.. Wziąłeś wszystko łącznie z kpl drewna?

Plastiki foteli jezeli nie są połamana, to polakieruj.

Wybrałem alpine , ale dostać tapicerkę z alpiny nie jest łatwo a ten kolor i ogólnie fotele bardzo mi się podobają. Koleś ma mi wysłać kompletne wnętrze tylko bez sufitu i tylnej półki .