Skocz do zawartości

[e39] kumor07- 546i Alpina


kumor07

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Znasz moje zdanie. Ja bym tu nie kombinował , oczywiście Goryl ma rację jak zwykle odnośnie naciągów i Et. Żadnych kół bym nie dawał innych ani pasów. 

Piekna jest, przekonujace są te zdjęcia żeby swojego gruza zostawić 

 

56 minut temu, atos1987 napisał:

Pjoter nic nie zmieniaj. Koło idealne wszystko cacy. Legancko tego. Amen.

Dzięki za dobre słowo , co do felg to raczej na pewno nie będzie customu z Alpiny , dowiadywałem się co nieco i cena zrobienia 19 cali mnie zabiła … także mam inny pomysł , albo pomierzy się te futury i zostanie 18 cali ale szerzej albo pójdę o krok dalej i zrobię z nich szersze 19 cali , i to by było chyba najlepsze . A co do decosetów to chyba jednak zaryzykuje i je wrzucę , zawsze można je zerwać . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy przerobieniu tych futur na 19 nie zrobi się rotor śmiesznie mały? Widziałem takie felgi ori w większych rozmiarach ale tam naturalnie były dłuższe ramiona i wyglądało to bardzo ładnie , może są jakieś zdjęcia takich przerobionych futur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bmw_e36.pawel napisał:

przy przerobieniu tych futur na 19 nie zrobi się rotor śmiesznie mały? Widziałem takie felgi ori w większych rozmiarach ale tam naturalnie były dłuższe ramiona i wyglądało to bardzo ładnie , może są jakieś zdjęcia takich przerobionych futur?

Myśle że nie będzie źle patrząc na te zdjęcia czy zdjęcia e39 germana co ma ACS zrobione z 18 na 19 , źle to

wyglada jak robią z 16 na 18 czy z 17 na 19 , wtedy ten rotor wyglada na malutki.

 

 

 

D1788283-4513-44A1-9EED-94EB160066DC.jpeg

8AE45931-5C3B-4F95-8036-26F42084BF77.jpeg

CFDF3EC0-AE63-4245-820D-4A925D83EB13.png

A9103FEC-9B02-4E04-A027-3970041FA8E9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, ryyyan napisał:

Zmień światła na poliftowe, bo przedlift odejmuje jej uroku i to bardzo.. w tedy będzie idealnie 

Szczerze to nie uznaje zmian tylko lamp z przodu na polift , a jeżeli miałbym robić taką zmianę to lampy przód i tył do tego nerki i zderzak przód bo to wszystko się różni , ale założenie było i jest że auto zostaje w przedlifcie a wiadomo gust ma każdy inny mi się podoba taki czarnuch bez ringów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ryyyan napisał:

Zmień światła na poliftowe, bo przedlift odejmuje jej uroku i to bardzo.. w tedy będzie idealnie 

To by był strzał w kolano. Poliftów i M-Paków jest w brud, a ładnych przedliftów naprawdę mało. Od początku kibicuje Michałowi z tym e39 i od początku mówiłem mu aby został przy przedlifcie i szedl w innym kierunku jak M-Pak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Piękny środek , teraz tak patrzę że może zmiana rotora jednak by tutaj dopełnila całości , bo w obecnych czegoś brakuje, na tych zdjęciach to widać , może rzeczywiście brakuje szerokości i jak się zrobi szerzej to będzie lepiej ale teraz mam jakiś niedosyt , mimo wszystko gruby projekt!

 

Może przymierzyć RH albo jakiś custom Alpiny I wtedy zobaczyć czy przerabiać te czy szukać czegoś innego

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...